Дуже часто при будівництві різних об'єктів і при прокладанні підземних інженерних мереж виникає необхідність у проведенні такого виду геодезичних робіт, як виконавча геодезична зйомка. Саме виконавча геодезична зйомка здатна показати розмір відхилення фактичного положення конструкції від передбаченого проектом положення. На підставі даних, отриманих в результаті проведення виконавчої зйомки, можна судити про якість виконаної роботи.

Виконавча зйомка це по суті та ж повноцінна топографічна зйомка земельної ділянки, але після проведення яких або глобальних змін (переміщення земляних мас, споруди споруд підключення до комунікацій і т.д.) на даній території.

Виконавча геодезична зйомка в обов'язковому порядку проводитися при будівництві різних об'єктів і при прокладанні підземних інженерних мереж. Іноді виконавча геодезична зйомка проводитися для обґрунтування меж і площі земельної ділянки перед отримання дозволу органів місцевого самоврядування або виконавчої влади на відведення земельної ділянки.

Результатом проведення виконавчих геодезичних зйомок є підготовка виконавчої документації, яка складається як в графічному, так і в текстовому вигляді. У документації відображається фактичний стан кожного елемента конструкції. При здачі об'єкта в експлуатацію обов'язково створюються папки з виконавчою документацією, які в будь-який момент можуть бути підняті з архіву і проаналізовані.

Результати виконавчої геодезичної зйомки (виконавча документація) повинні бути узгоджені зі службами які володіють (управляють) інженерними комунікаціями проходять через земельну ділянку або заходять на об'єкт будівництва. Узгоджені результати виконавчої геодезичної зйомки проходять реєстрацію в органах архітектури і наносяться на генеральний план населеного пункту або іншу містобудівну документацію.

Висококваліфіковані інженери ТОВ «Інженерно правовий центр «Гранд» виконають для Вас роботи з проведення виконавчої геодезичної зйомки з використанням сучасного високоточного геодезичного обладнання.

Если у Вас возникли трудности с украинской версией нашей страницы, предлагаем ознакомиться с русскоязычной статьей. Более детальная информация об исполнительной съемке в Харькове на странице.

Земельні ділянки для продажу
prev
pic
Ділянка для будівництва сел. Високий

Продаються дві земельні ділянки для будівництва та обслуговуваня житло...

Детальніше
pic
Садова ділянка

Продається земельна ділянка для ведения садівництва. Ділянка поблизу о...

Детальніше
pic
Живописный участок возле водохранилища в Старом Салтове

Продается земельный участок 15 соток для застройки недалеко от городск...

Детальніше
pic
Будинок у Харкові

Продаеться будинок у дуже зручному місці для житла або організації біз...

Детальніше
pic
Земельна ділянка в смт. Високий

Продається земельна ділянка для ведення особистого селянського господа...

Детальніше
pic
Мальовничий ставок!

Продаеться право оренди ставка. Ставок розташований в Богодухівському ...

Детальніше
next