Топографічні зйомки - це комплекс робіт для отримання топографічних карт або планів, а також топографічної інформації в іншій формі. Топографічна зйомка масштабів 1:500 - 1:10000, включає в себе, зйомку підземних і надземних інженерних комунікацій. 
   Топографічні зйомки, особливо великих масштабів, є найбільш затребуваним видом геодезичних робіт. Потреби в ній можуть виникнути при вишукуваннях, оновленні топографічних карт, складанні генеральних планів, складанні робочих креслень, для вирішення вертикального планування і проектування ландшафтного дизайну.

    Топографічна зйомка масштабів 1:500 використовується для складання виконавчого генерального плану ділянки будівництва та робочих креслень території забудови, з густою мережею підземних комунікацій, промислових підприємств і т.д. Топографічна зйомка масштабів 1:2000 використовується для розробки генеральних планів селищ і складання проектів детального планування районів міста (селища), планів великих промислових підприємств, окремих гідротехнічних споруд, теплових електростанцій і багатьох інших об'єктів, промислового і цивільного будівництва.

      Топографічна зйомка масштабів 1:5000, 1:10000 використовується для складання земельного кадастру та землеустрою, для проектування залізничних, автомобільних доріг, магістральних каналів, на стадії технічного проектування. Вона служить для складання топографічних і спеціальних планів більш дрібних масштабів.

     Висококваліфіковані інженери ТОВ «Інженерно правовий центр «Гранд» виконають для Вас роботи з проведення топографічної геодезичної зйомки з використанням сучасного високоточного геодезичного обладнання.

 

Земельні ділянки для продажу
prev
pic
Ділянка для будівництва сел. Високий

Продаються дві земельні ділянки для будівництва та обслуговуваня житло...

Детальніше
pic
Садова ділянка

Продається земельна ділянка для ведения садівництва. Ділянка поблизу о...

Детальніше
pic
Живописный участок возле водохранилища в Старом Салтове

Продается земельный участок 15 соток для застройки недалеко от городск...

Детальніше
pic
Будинок у Харкові

Продаеться будинок у дуже зручному місці для житла або організації біз...

Детальніше
pic
Земельна ділянка в смт. Високий

Продається земельна ділянка для ведення особистого селянського господа...

Детальніше
pic
Мальовничий ставок!

Продаеться право оренди ставка. Ставок розташований в Богодухівському ...

Детальніше
next