Земля є унікальним товаром, відносно якого завжди існує суперечність щодо його вартості: між власником землі та місцевими органами влади - коли мова йде про оподаткування; між покупцем та продавцем - коли здійснюються майнові операції; між місцевими органами влади та землекористувачем - коли визначається розмір компенсації тощо.
 
Саме тому чи не найголовніше місце в економічному регулюванні земельних відносин посідає земельнооціночна діяльність. Визначення реальної, справедливої ціни землі становить найбільшу практичну складність. В багатьох країнах існують загальновизнані принципи та методи оцінки, а з поширенням діяльності міжнародних фінансових інститутів та інтеграції національних ринків були створенні єдині міжнародні стандарти оцінки.
 
Слід підкреслити, що земельнооціночна діяльність має важливе значення не тільки для оподаткування міських земель, але й для здійснення майнових угод з землею та правом їх оренди на вторинному ринку. Крім того, оцінка є обов’язковою складовою усіх інвестиційних процесів. Тому від стану земельнооціночної діяльності, рівня розвитку її теоретичної та методичної бази залежать темпи здійснення не тільки земельної, але й економічної реформи в цілому.
Земельні ділянки для продажу
prev
pic
Ділянка для будівництва сел. Високий

Продаються дві земельні ділянки для будівництва та обслуговуваня житло...

Детальніше
pic
Садова ділянка

Продається земельна ділянка для ведения садівництва. Ділянка поблизу о...

Детальніше
pic
Живописный участок возле водохранилища в Старом Салтове

Продается земельный участок 15 соток для застройки недалеко от городск...

Детальніше
pic
Будинок у Харкові

Продаеться будинок у дуже зручному місці для житла або організації біз...

Детальніше
pic
Земельна ділянка в смт. Високий

Продається земельна ділянка для ведення особистого селянського господа...

Детальніше
pic
Мальовничий ставок!

Продаеться право оренди ставка. Ставок розташований в Богодухівському ...

Детальніше
next