Увага!!! З 01.02.2012 по 15.03.2012 діють знижки до 15 % на всі види робіт.


Завершальною стадією процесу землеустрою є розгляд і затвердження землевпорядної документації з метою її легалізації. Юридичне значення землевпорядної документації полягає в тому, що на її основі центральні органи державної влади розробляють і затверджують загальнодержавні програми використання і охорони земель, місцеві органи державної влади та місцевого самоврядування приймають рішення щодо перспектив використання земель на своїй території, надають земельні ділянки у користування, передають безоплатно чи передають у власність громадянам та юридичним особам земельні ділянки із земель державної та комунальної власності, легалізують у встановленому порядку права на землю, встановлюють обмеження права власності й права користування земельними ділянками.

Землевпорядна документація є основою для вирішення земельних спорів державними органами земельних ресурсів, органами місцевого самоврядування та судами, визнання прав на земельні ділянки, поділу земельних ділянок у разі розірвання шлюбу, оформлення спадщини на земельні ділянки. Враховуючи важливість землевпорядної документації для регулювання земельних відносин, у ЗК України визначається процедура її розгляду і затвердження.

Порядок розгляду і затвердження землевпорядної документації визначається нормами чинного ЗК України залежно від виду землевпорядних документів, яким має бути надана відповідна юридична сила. Розгляд і затвердження землевпорядної документації проводять центральні та місцеві органи державної влади, а також органи місцевого самоврядування відповідно до їх компетенції.

На стадії розгляду і прийняття рішення про затвердження окремі види землевпорядної документації підлягають державній експертизі. Згідно з п. З ст. 186 ЗК України така експертиза здійснюється органами земельних ресурсів відповідно до закону. В Україні поки що не прийнято спеціального закону про державну землевпорядну експертизу. Тому державна експертиза землевпорядної документації здійснюється згідно з

Положенням про здійснення державної землевпорядної експертизи, затвердженим наказом Держкомзему України від 11 березня 1997 р.

Наша компанія надає повний спектр послуг з супроводження будь-якої землевпорядної документації.
Земельні ділянки для продажу
prev
pic
Ділянка для будівництва сел. Високий

Продаються дві земельні ділянки для будівництва та обслуговуваня житло...

Детальніше
pic
Садова ділянка

Продається земельна ділянка для ведения садівництва. Ділянка поблизу о...

Детальніше
pic
Живописный участок возле водохранилища в Старом Салтове

Продается земельный участок 15 соток для застройки недалеко от городск...

Детальніше
pic
Будинок у Харкові

Продаеться будинок у дуже зручному місці для житла або організації біз...

Детальніше
pic
Земельна ділянка в смт. Високий

Продається земельна ділянка для ведення особистого селянського господа...

Детальніше
pic
Мальовничий ставок!

Продаеться право оренди ставка. Ставок розташований в Богодухівському ...

Детальніше
next