Головна


Безкоштовна консультація

Замовте безкоштовну консультацію, щоб ми відповіли на всі ваші запитання!

НАДІЙНИЙ ПАРТНЕР

Ми цінуємо свою репутацію компетентного і відповідального партнера, готового запропонувати клієнту найбільш ефективне рішення з будь-яких земельних питань

6 РОКІВ ДОСВІДУ

100% результативність реалізації завдань з оформлення землі, земельних спорів або прав на землю c 2011 року

ЧОМУ МИ?

Мінімальна участь клієнта у процесі землевпорядних робіт. Ми звільнимо Вас від метушні з паперами» і «очікування в чергах»

НАШІ ПОСЛУГИ


ЛИЦЕНЗІЇ ТА СВІДОТСТВА


Юридична допомога по земельним питанням

Інженерно правовий центр «Гранд» — це надійний партнер у будь-яких земельних питаннях. Наша компанія гарантовано знайде рішення як стандартних, так і нестандартних, складних земельних, юридичних, інженерних, та інших завдань. Ми допоможемо реалізувати Ваші найсміливіші проекти. Досвідчені фахівці центру «Гранд» забезпечать 100% результативність реалізації поставлених Вами завдань. За вісім років роботи ми не залишили за собою жодного невиконаного проекту.

Компанія надає повний спектр послуг з оформлення прав на землю будь-якого цільового призначення, отриманні кадастрового номера, інженерно-геодезичних роботах будь-якого ступеня складності, юридичний супровід та адвокатський захист в найзаплутаніших процесах.

Ми проводимо землевпорядні роботи які дозволять Вам оформити право власності або користування на цікаву для Вас земельну ділянку, допоможемо раціонально організувати процес сівозмін сільськогосподарських підприємств, організуємо зміну цільового призначення Вашої ділянки, допоможемо в об’єднанні або розділу земельної ділянки.

Наші юристи професійно супроводять і убезпечать процес будь-яких Ваших угод, відстоять Ваші інтереси в суперечках і в судах будь-якої юрисдикції, допомагаючи Вам здобути перемогу. Ми дамо Вам професійну консультацію і при необхідності надамо послуги висококласного адвоката. Наша компанія має великий список успішно і в обумовлені терміни виконаних робіт у сфері геодезії і приватизації землі. Ми надаємо послуги по зйомці будь-яких ділянок — від невеликих індивідуальних до цілих населених пунктів; готуємо геодезичну підоснову для будівництва об’єктів, прокладання комунікацій, перенесення проектних осей і меж ділянок на місцевість. Ми якісно розробляємо плани забудови — від приватних ділянок і кварталів до зонування та генеральних планів міст. Фахівці «Гранд» надають послуги з нормативної, експертної оцінки та продажу земельних ділянок.

Наші переваги

Ми забезпечуємо максимально оперативне вирішення проблем та виконання завдань, завжди вкладаємося в терміни, працюємо швидко і при необхідності конфіденційно. Кожен учасник нашої команди успішно працює в сфері довгий час і дорожить своєю професійною репутацією. Працюючи при мінімальній участі клієнта у процесі, ми з задоволенням позбавимо Вас від «метушні з паперами» і «стояння в чергах».

Більшість учасників команди Інженерно правового центру «Гранд» були професіоналами своєї справи ще до заснування компанії у 2011 році. Але вони продовжують постійно підвищувати свою кваліфікацію: проходять навчання і ретельно відстежують зміни в законодавстві.

Ми реалізуємо проекти будь-якої складності, тому що впевнені у своїй компетентності. Поєднання досвіду, спеціальних знань та креативного підходу дозволяють нам справлятися з найпроблемнішими ситуаціями. Ми володіємо напрацьованими за роки роботи ефективними алгоритмами для різних юридичних процедур, але в той же час готові весь час шукати нові шляхи вирішення завдань. Якщо десь Вам сказали, що щось неможливо, — запитайте у нас.

НАШІ РОБОТИ


Инженерно-геодезические изыскания части г. Волчанск

г. Волчанск – районный центр, который расположен на крайнем северо-востоке Харьковской области. Хоть это и районный центр, но по состоянию на 2014 год жители Волчанска не имели доступа к высокоскоростному интернету, да и вообще в городе был всего один провайдер.

Инженерно-геодезические изыскания территории населенных пунктов

Наша компания специализируется на проведении инженерно-геодезических изысканий любой сложности, в том числе топографо-геодезических съемках целых населенных пунктов. На основании этих съемок территориальные громады могут эффективно и рационально управлять своими земельными ресурсами, вести грамотную политику развития населенных пунктов.

Генеральный план г. Лозовая

г. Лозовая – второй после Харькова город в Харьковской области по населению, площади, производству и многим другим показателям, один из крупнейших железнодорожных узлов в восточной Украине.


ПРОДАЖ ЗЕМЛІ


Лучший участок в пос. Высокий

Продается участок для строительства Жилого дома. 50% участка находится в дубовом лесу, 50% ровная поляна. Весь участок окружен дубовым лесным массивом.

Участок в Русских Тишках

Продается прекрасный часток вдоль Липецкой Трассы (Харьков-Липци) напротив коттеджного комплекса “Удачино”.

Участок под застройку Песочин

Продается великолепный земельный участок в Песочине перед въездом в санаторий «Роща».