Cупровід та організація угод купівлі-продажу землі та нерухомості

Придбання або продаж земельної ділянки або іншого об’єкта нерухомого майна – це досить серйозна подія.
Дуже часто, учасникам подібних угод з нерухомістю досить складно орієнтуватися у всіх процедурних і правових моментах цієї події. При цьому кожна зі сторін бажає убезпечити себе, свої засоби та нерухомість від неправомірних та шахрайських дій.

Операції з нерухомим майном, це не тільки підписання договорів та реєстрація права у нотаріуса, а і величезна робота з підготовки необхідних документів для його продажу як зворотна сторона перевірка достовірності всіх документів, і всіляких «підводних каменів».

Наша компанія допоможе Вам в найкоротші терміни підготувати всі необхідні документи для успішного проведення задуманої Вами операції з нерухомим майном. Також ми перевіримо достовірність та актуальність усіх документів підготовлених продавцем у разі придбання Вами нерухомого майна. Наявність всіляких арештів і заборон та інших «підводних каменів». Ми супроводимо весь процес операції з нерухомістю від моменту підготовки всіх необхідних документів для угоди або їх аналізу, контроль нотаріального оформлення, до моменту реєстрації переходу права.