Узгодження та реєстрація топо-геодезичних планів

Графічні результати топографічних зйомок, виконавчих зйомок та інженерно-геодезичних вишукувань підлягають за погодженням з цілим рядом організацій.

Це різні державні, комунальні і приватні організації – власники або балансоутримувачі інженерних мереж, такі як «Міськгаз», «Укртелеком», «Обленерго» «Водоконал» «Зеленбуд» та багато інших. Так само геодезичні матеріали можуть узгоджуватися з різними проектними та підрядними організаціями, землекористувачами і власниками землі та іншими суб’єктами.

Після погодження результатів топографічних зйомок, виконавчих зйомок та інженерно-геодезичних вишукувань з вищезгаданими суб’єктами вони підлягають реєстрації в органах архітектури або службі містобудівного кадастру.

Сертифіковані інженери-геодезисти ТОВ «Інженерно правовий центр «Гранд» якісно, оперативно і з увагою до найменших деталей виконають топографо-геодезичні роботи будь-якої складності, узгодять їх результати з усіма необхідними інстанціями і зареєструю в органах архітектури або служби містобудівного кадастру.