Топографічні зйомки масштабів 1:500 - 1:10 000

 Топографічні зйомки – це комплекс робіт для отримання топографічних карт або планів, а також топографічної інформації в іншій формі. Топографічна зйомка масштабів 1:500 – 1:10000, включає в себе, зйомку підземних і надземних інженерних комунікацій.
   Топографічні зйомки, особливо великих масштабів, є найбільш затребуваним видом геодезичних робіт. Потреби в ній можуть виникнути при вишукуваннях, оновленні топографічних карт, складанні генеральних планів, складанні робочих креслень, для вирішення вертикального планування і проектування ландшафтного дизайну.

    Топографічна зйомка масштабів 1:500 використовується для складання виконавчого генерального плану ділянки будівництва та робочих креслень території забудови, з густою мережею підземних комунікацій, промислових підприємств і т.д. Топографічна зйомкамасштабів 1:2000 використовується для розробки генеральних планів селищ і складання проектів детального планування районів міста (селища), планів великих промислових підприємств, окремих гідротехнічних споруд, теплових електростанцій і багатьох інших об’єктів, промислового і цивільного будівництва.

      Топографічна зйомка масштабів 1:5000, 1:10000 використовується для складання земельного кадастру та землеустрою, для проектування залізничних, автомобільних доріг, магістральних каналів, на стадії технічного проектування. Вона служить для складання топографічних і спеціальних планів більш дрібних масштабів.

     Висококваліфіковані інженери ТОВ «Інженерно правовий центр «Гранд» виконають для Вас роботи з проведення топографічної геодезичної зйомки з використанням сучасного високоточного геодезичного обладнання.