Розробка детальних планів територій

Детальний план території розробляється з метою визначення планувальної організації і функціонального призначення, просторової композиції і параметрів забудови та ландшафтної організації кварталу, мікрорайону, іншої частини території населеного пункту, призначених для комплексної забудови чи реконструкції.

Детальний план в межах населеного пункту уточнює положення генерального плану населеного пункту та визначає планувальну організацію і розвитку частині території.

Детальний план території за межами населених пунктів розробляється відповідно до схеми планування території (частини території) району з урахуванням державних і приватних інтересів.

Детальний план території складається з текстових та графічних матеріалів.

Детальний план території в межах населеного пункту розглядається і затверджується виконкомом органу місцевого самоврядування, а за відсутності затвердженого в установленому порядку плану зонування території – відповідним органом місцевого самоврядування.

Детальний план території за межами населеного пункту розглядається і затверджується відповідною районною державною адміністрацією.

Детальні плани території не підлягають експертизі.

Команда ТОВ «Інженерно правовий центр «Гранд» має великий досвід успішної роботи в сфері розробки містобудівної документації, і з радістю стане Вашим компетентним партнером у розробці необхідного детального плану території.