Розробка генеральних планів та планів зонування населених пунктів

Генеральний план населеного пункту є основним видом містобудівної документації на місцевому рівні, призначеної для обґрунтування довгострокової стратегії планування забудови території населеного пункту.

План зонування території розробляється на основі генерального плану населеного пункту (у його складі або як окремий документ) з метою визначення умов та обмежень використання територій для містобудівних потреб у межах визначених зон.

Генеральні плани населених пунктів розробляються на підставі рішень органів місцевого самоврядування.
Замовник Генерального плану на початковому етапі його розробки повинен звернутися в обласну державну адміністрацію для визначення державних інтересів, щоб врахувати їх при розробці генерального плану.

Виконкоми органів місцевого самоврядування повідомляють через засоби масової інформації про початок розроблення генерального плану населеного пункту та визначають порядок і строк внесення пропозицій до нього фізичними та юридичними особами. Також забезпечують попередній розгляд матеріалів генерального плану населеного пункту архітектурно-містобудівними радами відповідного рівня.

Генеральні плани міст підлягають під експертизу містобудівної документації

Генеральні плани населених пунктів та зміни до них розглядаються і затверджуються відповідними органами місцевого самоврядування на чергових сесіях.

Команда ТОВ «Інженерно правовий центр «Гранд» має великий досвід успішної роботи у сфері розробки містобудівної документації, і з радістю стані Вашим компетентним партнером у розробці генерального плану та плану зонування території Вашого населеного пункту.