Наші проекти – Геодезические работы в Харькове: геодезия участка, услуги геодезиста от Grandcenter.kh.ua

Інженерно-геодезичні вишукування частини м Вовчанськ

г. Вовчанськ – районний центр, який розташований на крайньому північному сході Харківської області. Хоч це і районний центр, але за станом на 2014 рік жителі Вовчанська не мали доступу до високошвидкісного інтернету, та й взагалі в місті був лише один провайдер.

Інженерно-геодезичні вишукування для пристрою вуличного освітлення та благоустрою житлового кварталу

ООО «Инжинерно правовой центр «Гранд» в найкоротші терміни були проведені інженерно-геодезичні дослідження ряду вулиць і кварталів м.Харкова, на підставі яких було запроектовано і побудовано вуличне освітлення, і інші елементи благоустрою території.

Генеральний план м. Лозова

м.Лозова – другий після Харкова місто в Харківській області за населенням, площі, виробництва і багатьма іншими показниками, один з найбільших залізничних вузлів в східній Україні.

Роботи з присвоєння кадастрових номерів земельних ділянок Інституту рослинництва ім. В.Я. Юр’єва

Інститут рослинництва ім. В.Я. Юр’єва НААН – в своєму постійному користуванні має 737,1 га сільськогосподарських земель державної форми власності, для впровадження передових технологій в сільському господарстві.

Інженерно-геодезичні дослідження території населених пунктів

Наша компанія спеціалізується на проведенні інженерно-геодезичних вишукувань будь-якої складності, в тому числі топографо-геодезичних зйомках цілих населених пунктів. На підставі цих зйомок територіальні громади можуть ефективно і раціонально управляти своїми земельними ресурсами, вести грамотну політику розвитку населених пунктів.

Роботи з перенесення запроектованих до будівництва колон розміщених всередині чинного складу.

ТОВ «Інженерно правовий центр «Гранд» в найкоротші терміни були проведені роботи по перенесенню і маркування запроектованих до будівництва 192 колон розміщених всередині чинного складу ТОВ” ТПК “Омега-Автопоставка”.
На підставі проведених фахівцями нашої компанії робіт там будуть змонтовані і запущені автоматизовані логістичні конвеєрні лінії.