ДП Лозова – Геодезические работы в Харькове: геодезия участка, услуги геодезиста от Grandcenter.kh.ua

Генеральний план м. Лозова
Генеральний план населеного пункту є основним видом містобудівної документації на місцевому рівні, призначеної для обґрунтування довгострокової стратегії планування та забудови території населеного пункту.

г. Лозова – другий після Харкова місто в Харківській області за населенням, площі, виробництва і багатьма іншими показниками, один з найбільших залізничних вузлів в східній Україні.
Наша компанія успішно виконала роботи з проведення інженерно-геодезичних вишукувань, розробці Генерального плану та плану зонування території м Лозовій.
Першим етапом було проведення автор інженерно-геодезичних вишукувань м.Лозова і прилеглої території.
Інженерами-геодезисти нашої компанії в наприкінці 2015 року зроблена топографо-ге дезіческая зйомка м.Лозова та прилеглої території, загальною площею 25 000 000 м2. В результаті вищезазначених робіт, нами був підготовлений технічний звіт з інженерно-геодезичних вишукувань і топографо-геодезичний план м.Лозова в масштабі 1: 5000, який був зареєстрований в департаменті містобудування та архітектури Харківської обласної державної адміністрації, і послужив топографічної підосновою для розробки Генерального плану м.Лозова і основа для ведення земельних відносин в місті.

Наступним етапом була розробка Генерального плану міста. Важливість цього етапу для міста важко переоцінити, адже без Генерального плану територіальна громада міста не може розпоряджатися своїми землями, і грамотно вибудовувати стратегію розвитку міста.
Для реалізації цього проекту нами були залучені не тільки фахівці нашої компанії а й провідні архітектори, економісти, дорожники та інші експерти.
Генеральний план був розроблений в рекордні терміни – два місяці, після чого він успішно пройшов процедуру захисту на містобудівній раді, громадських слуханнях, узгодження в разл ічних службах і найскладніше – успішно пройшов державну експертизу містобудівної документації в ДП «Укргосстройекспертіза» в м.Києві, після чого був затверджений на сесії Лозівської міської ради.


Останнім етапом у підготовці максимального пакета містобудівної документації передбаченого чинним законодавством була розробка плану зонування території м.Лозова.
План зонування території розробляється з метою створення сприятливих умов для життєдіяльності людини, забезпечення захисту території від надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру, запобігання надмірній концентрації населення і об’єктів виробництва, зниження рівня забруднення навколишнього природного середовища, охорони і ис користування територій з особливим статусом, у тому числі ландшафтів, об’єктів історико-культорного спадщини, а також земель сільськогосподарського призначення і лісів.
З цим проектом наша команда успішно впоралася в максимально стислі терміни.