Роботи з присвоєння кадастрових номерів земельних ділянок Інституту рослинництва ім. В.Я. Юр’єва

Роботи з присвоєння кадастрових номерів земельних ділянок Інституту рослинництва ім. В.Я. Юр’єва

Землевпорядні роботи по присвоєнню кадастрових номерів земельних ділянок Інституту рослинництва ім. В.Я. Юр’єва Національної академії аграрних наук.

Інститут рослинництва ім. В.Я. Юр’єва НААН – в своєму постійному користуванні має 737,1 га сільськогосподарських земель державної форми власності, для впровадження передових технологій в сільському господарстві. Але ці землі були у нього в користуванні на підставі державних актів, які були видані в 90-х роках минулого століття, інформація про них була відсутня в Державний земельний кадастр і міністерстві юстиції, і це обумовлювало – ризик втрати частини землекористування шляхом оформлення землі стороннім землекористувачем в зв’язку з відсутньою інформації про нього в Держ.реєстрі.

Фахівцями нашої компанії за участю Головного управління Госгеокадастра в Харківській області та інших служб була успішно проведена робота по розробці т ехніческіх документацій із землеустрою щодо встановлення меж землекористування інституту, привласнення цих ділянок кадастрових номерів і внесення інформації про них до Державного земельного кадастру та реєстру прав на нерухоме майно.

Заповніть заявку і отримаєте безкоштовну консультацію
Безкоштовна консультація