Інститут Юр’єва – Геодезические работы в Харькове: геодезия участка, услуги геодезиста от Grandcenter.kh.ua

Землевпорядні роботи по присвоєнню кадастрових номерів земельних ділянок Інституту рослинництва ім. В.Я. Юр’єва Національної академії аграрних наук.


Інститут рослинництва ім. В.Я. Юр’єва НААН – в своєму постійному користуванні має 737,1 га сільськогосподарських земель державної форми власності, для впровадження передових технологій в сільському господарстві. Але ці землі були у нього в користуванні на підставі державних актів, які були видані в 90-х роках минулого століття, інформація про них була відсутня в Державний земельний кадастр і міністерстві юстиції, і це обумовлювало – ризик втрати частини землекористування шляхом оформлення землі стороннім землекористувачем в зв’язку з відсутньою інформації про нього в Держ.реєстрі.
Фахівцями нашої компанії за участю Головного управління Госгеокадастра в Харківській області та інших служб була успішно проведена робота по розробці т ехніческіх документацій із землеустрою щодо встановлення меж землекористування інституту, привласнення цих ділянок кадастрових номерів і внесення інформації про них до Державного земельного кадастру та реєстру прав на нерухоме майно.