Земля є одним з найважливіших ресурсів на нашій планеті. З давніх віків людство бореться за землі, так як земля – одне з найцінніших багатств.

У сучасному світі земля, це не тільки базис для розміщення виробництва, населених пунктів, рекреаційних зон, транспортних, оборонних та інших об’єктів, а й є товаром, і одним з головних джерел наповнення місцевих бюджетів.

В результаті децентралізації сільські, селищні та міські ради які в процесі об’єднання утворили об’єднані територіальні громади, отримали нові повноваження щодо розпорядження сільськогосподарськими землями за межами населених пунктів.

Отримавши нові землі в своє розпорядження об’єднані територіальні громади зіткнулися з відсутністю якісної інформаційної бази про кількість земель, їх цільове призначення, форми власності або користування, нормативною оцінкою, розмір орендної плати і земельного податку, самозахоплення і використання земель не за цільовим призначенням.

Без цієї інформації неможливо ефективно управляти територіальною громадою.

Практично всі вищевказані питання вирішує проведення інвентаризації земель об’єднаної територіальної громади. Якісна інвентаризація земель є дуже об’ємною роботою і її виконання вимагає аналізу великої кількості різних даних і має тривалий період виконання. Але кожен день життя громади без цієї інформації означає втрату бюджетних коштів, за які можуть бути використані для розвитку громади.

Тривалий період проведення робіт з інвентаризації земель можна значно скоротити шляхом заміни інструментальної геодезичної зйомки на проведення високоякісної аерофотозйомки і побудові на її основі топографічних планів, кадастрових карт і інших графічних матеріалів.

Крім високої швидкості проведення робіт, геодезія, отримана шляхом дешифрування аерофотозйомки значно дешевше інструментальної тахеометричної геодезичної зйомки.

Використання професійних безпілотних літальних апаратів (дронів) дозволяє в найкоротші терміни отримати високоякісні топографо-геодезичні матеріали величезних площ. Також аерофотознімання дозволяє перевірити відповідності даних державного земельного кадастру, які Ви можете побачити на ресурсі «Публічна кадастрова карта». Помилок в державному земельному кадастрі дуже багато і за допомогою даних отриманих шляхом проведення аерофотозйомки легко можна проаналізувати всі перетини, накладення і зсуви ділянок, внесених до кадастру.

Інвентаризація земель та створення кадастрових карт
Інвентаризація земель та створення кадастрових карт

Висококваліфіковані інженери ТОВ «Інженерно правовий центр «Гранд» в максимально короткі терміни проведуть для Вас роботи по інвентаризації земель із застосуванням професійних безпілотних літальних апаратів (дронів), проведуть комплексний аналіз інтересуючих Вас даних і підготують всю необхідну технічну документацію в зручному для Вас форматі.

Заповніть заявку і отримаєте безкоштовну консультацію
Безкоштовна консультація
Як ми працюємо
  • Ви телефонуєте або залишаєте заявку

  • Ми телефонуємо і консультуємо

  • Підписуємо договір про надання послуг

  • Ви вносите передоплату

  • Ми виконуємо роботи за договором

  • Ви оплачуєте рахунок

Відгуки

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*