Всім відомий факт, що поверхня нашої планети має складний рельєф, більш того більшість земельних ділянок які на вигляд здаються абсолютно рівними, все ж мають свої кути нахилу. Для багатьох сфер діяльності інформація про рельєф місцевості не є важливою, але тільки не для сільського господарства.

Для правильного складання сівозмін і визначення напрямку основного обробітку полів необхідно знати не тільки площі і конфігурації полів, склад і аналіз ґрунтів, а й мати у Вашому розпорядженні карту ухилів землекористувань.

Отримати всі дані про рельєф місцевості можна класичним методом – шляхом проведення топографо-геодезичних робіт із застосуванням інструментальної тахеометричної зйомки. Але проведення такого роду робіт на площі в сотні, а то і в тисячі гектар буде недоцільним через великі фінансові і часові витрати.

Можна звичайно, вибрати вкрай економний варіант, і при складанні сівозмін і визначення напрямку основного обробітку полів застосувати ще радянські дані дешифрування аерофотозйомок, на підставі яких були створені топографічні плани масштабу 1: 10000. Але даними цих геодезичних робіт вже більше 30 років, і їх актуальність сумнівна, а економія на геодезичних роботах може бути з легкістю знівельована втратами врожайності.

Найбільш раціональним варіантом отримання даних про рельєф і кути нахилу Вашого землекористування є проведення аерофотозйомки місцевості із застосуванням безпілотних літальних апаратів (дронів). Використання даної технології дозволить отримати всі необхідні дані для побудови карти ухилів Ваших полів при значно менших фінансових і часових витрат в порівнянні з тахеометричною інструментальною зйомкою. Наочність і можливість використання цієї інформації, як в паперовому, так і в електронному вигляді дозволить Вам прийняти максимально правильні рішення при складанні сівозмін.

Карти висот и ухилів

Сертифіковані інженери ТОВ «Інженерно правовий центр «Гранд» максимально точно і оперативно проведуть роботи зі складання карт ухилів Ваших землекористувань. Також наша компанія може надати Вам повний спектр послуг від інженерно-геодезичних до послуг з оформлення прав на землю, продовження договорів оренди, проведення оцінки землі, правовий супровід угод купівлі-продажу.

Заповніть заявку і отримаєте безкоштовну консультацію
Безкоштовна консультація
Як ми працюємо
  • Ви телефонуєте або залишаєте заявку

  • Ми телефонуємо і консультуємо

  • Підписуємо договір про надання послуг

  • Ви вносите передоплату

  • Ми виконуємо роботи за договором

  • Ви оплачуєте рахунок

Відгуки

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*