Власники (балансоутримувачі) ліній електропередач, трубопроводів і газопроводів, автомобільних доріг і залізниць, для проведення технічних робіт з обслуговування своїх об’єктів повинні періодично проводити обстеження їх стану. Це робиться для попередження і недопущення різного роду механічних пошкоджень, несанкціонованих врізок, не законного використання охоронних зон, самозахоплень земель. Для проведення таких обстежень і збору всіх необхідних, даних найчастіше потрібна залучення серйозних трудових і фінансових ресурсів. Також стандартний процес обстеження займає дуже багато часу.

  Обстеження лінійних об'єктів (ЛЕП, трубопроводів, автомобільних і залізничних доріг) за допомогою дронів.

Крім стандартного геодезичного обладнання, ТОВ «Інженерно правовий центр «Гранд» широко застосовує у своїй роботі, безпілотні літальні апарати (дрони). Використання дронів для обстеження стану ліній електропередач, трубопроводів і газопроводів, автомобільних доріг і залізниць має безліч переваг і дозволяє отримати різноманітні дані, а саме:

  1. Визначення точних геодезичних координат Ваших об’єктів (опор, підстанцій, трубопроводів, доріг, інфраструктурних об’єктів);
  2. Створення ортофотопланів, топографо-геодезичних планів, різних тематичних карт і профілів;
  3. Можливість надання Вам звіту в зручному для Вас форматі;
  4. Визначення заліснення охоронної зони, ідентифікація дерев які можуть, при падінні пошкодити Ваші об’єкти;
  5. Підготовка профілю рослинності;
  6. Визначення незаконних земельних ділянок в смузі відводу Вашого об’єкту;
  7. Висока оперативність збору інформації, і проведення обстежень;
  8. Виключення ризику отримання виробничих травм співробітників при обстеженні;
  9. Можливість обстеження важкодоступних елементів об’єкта;
  10. Не високі фінансові витрати на обстеження.

Висококваліфіковані фахівці ТОВ «Інженерно правовий центр «Гранд» в короткі терміни виконувати поставлені Вами завдання з комплексного обстеження об’єктів.