Реалії сучасного світу, висока конкуренція, запити споживачів, інноваційні методи сільгосп. виробництва, новітні розробки в сфері агрохімії, автоматизація виробничих процесів вимагають від сільгосп. виробника максимально раціонального прорахунку необхідності кожного з ресурсів, для найбільш ефективного управління сільськогосподарським підприємством.

Земля є базисом для будь-якого сільськогосподарського виробництва. Для ефективного управління сільськогосподарським підприємством необхідно точно знати площі та межі землекористувань в цілому і в розрізі угідь, розуміти рельєф оброблюваних ділянок, напрям водних стоків і безстічних областей, контроль стану озимих та оцінку загибелі врожаю.

Наша компанія надає широкий спектр послуг з аерофотозйомки, застосовуючи безпілотні системи. Це дозволяє отримувати різні дані набагато швидше і точніше, ніж при використанні даних з супутника.

До переваг даних отриманих в результаті аерофотозйомки дронами можна віднести:

 • Можливість реалізації самих різних за своїм масштабом проектів;
 • Можливість виконання робіт в складних природних умовах;
 • Високу швидкість виконання поставлених завдань;
 • Універсальність застосування отриманих даних;
 • Висока геодезична точність отриманих результатів, від масштабу 1: 500 і вище;
 • Прив’язку отриманих результатів, до необхідної Замовнику системи координат;
 • Можливість видачі результатів в зручному для замовника форматі;
 • Не висока вартість виконання робіт.

ТОВ «Інженерно правовий центр «Гранд» пропонує наступні послуги аерофотозйомки для Вашого сільськогосподарського підприємства:

 1. Визначення точної площі полів. Фізична площа Ваших земельних ділянок (площа з урахуванням рельєфу) практично завжди відрізняється, від площі ділянки зазначеної в правовстановлюючому документі. Більш того, дуже часто, крім відмінностей в площі за рахунок рельєфу, фізична площа землекористувань відрізняється від площі ділянки за документами за рахунок так званих «технічних втрат» – це еродовані землі, землі під зеленими насадженнями, чагарниками, заболочені землі, землі в охоронних зонах різних об’єктів тощо. Маючи актуальну інформацію про точні площі землекористувань Ви можете максимально точно розрахувати Ваші грошові і трудові витрати на ефективне управління і виробництво сільськогосподарської продукції.Послуги аерофотозйомки для сільського господарства
 2. Визначення ухилів землекористувань. Для правильного складання сівозмін і визначення напрямку основного обробітку полів необхідно знати не тільки площі і конфігурації землекористувань, склад і аналіз ґрунтів, а й мати у Вашому розпорядженні карту ухилів землекористувань. Максимально короткі терміни для отримання даних, наочність і можливість використання цієї інформації, як в паперовому, так і в електронному вигляді дозволить Вам прийняти максимально правильні рішення при складанні сівозмін.Послуги аерофотозйомки для сільського господарства
 3. Визначення напрямків водних стоків і безстічних областей. При випаданні атмосферних опадів і при сході снігу на поверхні землі виникає поверхневий стік води. На ділянках ріллі, на яких відсутній поверхневий стік, утворюються безстічні області. Безстічні області призводять до надмірної зволоженості ґрунтів, і як наслідок до загибелі посівів. Водні стоки в свою чергу викликають утворення вимоїн і вимивають родючі ґрунти. Наявність інформації про направлення водних стоків і безстічних областей дозволяє провести всі необхідні протиерозійні та інші заходи, коригувати сівозміни та способи обробки ґрунту.
 4. Картографічні матеріали землекористувань. Для ефективного планування та управління Вашим сільськогосподарським підприємством необхідно мати велику кількість різних даних про площу і конфігурацію землекористувань, про їх правовий статус, про якість ґрунтів і ухили полів, про водні стоки і безстічні області, про якість посівів і поточний стан культур, про польові дороги і дороги загального значення і багато іншого. Наявність у сільськогосподарського підприємства різних тематичних картографічних матеріалів, карт ухилів, ґрунтових карт, кадастрових і інвентаризаційних матеріалів дозволяє в найкоротші терміни приймати правильні, обґрунтовані рішення від яких залежить успішний результат діяльності підприємства.

Висококваліфіковані фахівці ТОВ «Інженерно правовий центр «Гранд» із застосуванням безпілотних систем (дронів), в найкоротші терміни забезпечать Вас всіма необхідними даними для ефективного і раціонального управління Вашим сільськогосподарським підприємством.

Заповніть заявку і отримаєте безкоштовну консультацію
Безкоштовна консультація
Як ми працюємо
 • Ви телефонуєте або залишаєте заявку

 • Ми телефонуємо і консультуємо

 • Підписуємо договір про надання послуг

 • Ви вносите передоплату

 • Ми виконуємо роботи за договором

 • Ви оплачуєте рахунок

Відгуки

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*