Виклики і завдання, які сучасний світ ставить перед різними сферами життєдіяльності, значно вища швидкість відгуку різних галузей на вимоги споживача змушує керівників підприємств, різних галузей, державних органів і держав в цілому безперервно модернізувати і оптимізувати процес управління різними ресурсами, галузями, сферами діяльності.

На сьогоднішній день для ефективного управління і адміністрування будь-якого підприємства або сфери, крім кваліфікованих кадрів і сучасного обладнання необхідно постійна актуалізація інформації, про різні процеси, що впливають на кінцевий результат.

Для сільського господарства, лісового і водного господарства, деяких галузях промисловості, містобудування, трубопровідного, автомобільного і залізничного транспорту земля є одним з базисів. Наявність актуальної і високоякісної інформації про характер земної поверхні є основою різних баз даних і геоінформаційних систем.

Одним з методів збору високоякісної інформації на геодезичній основі є створення ортофотоплану місцевості.

Раніше для проведення робіт по аерофотозйомці місцевості необхідно було задіяти реальну авіацію, що тягло за собою великі фінансові витрати.

Зараз, маючи професійні безпілотні літальні комплекси, створення високоякісного ортофотоплану, стало фінансово доступним, дуже мобільним, і максимально оперативним.

Якість ортофотоплану отриманого за допомогою безпілотника значно вище ніж аналогічний знімок, отриманий із супутника. Планова точність розміщення об’єктів, отримана шляхом проведення аерофотозйомки може бути не гірше 10 сантиметрів, що відповідає вимогам точності масштабу 1: 500.

Створення ортофотопланів місцевості
Створення карти розв'язки висот

Якісний ортофотоплан стане основою для топографо-геодезичних робіт, для ефективного управління сільськогосподарських і промислових підприємств, для ведення лісового і водного господарства, для створення земельного та містобудівного кадастрів, для моніторингу трубопровідного, автомобільного і залізничного транспорту і багатьох інших цілей.

Висококваліфіковані фахівці ТОВ «Інженерно правовий центр «Гранд» за допомогою сучасних професійних безпілотних комплексів, в найкоротші терміни проведе аерофотозйомку Ваших об’єктів, і підготує високоякісні ортофотоплани, які стануть однією з основ ефективного управління.

Заповніть заявку і отримаєте безкоштовну консультацію
Безкоштовна консультація
Як ми працюємо
  • Ви телефонуєте або залишаєте заявку

  • Ми телефонуємо і консультуємо

  • Підписуємо договір про надання послуг

  • Ви вносите передоплату

  • Ми виконуємо роботи за договором

  • Ви оплачуєте рахунок

Відгуки

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*