Комплекс робіт по створенню топографічних карт і планів називається топоргафо – геодезичної зйомкою. Топографо – геодезична зйомка – це простими словами детальне відображення всіх об’єктів місцевості, таких як рельєф, забудову, дороги і мости, підземні і наземні комунікації, парки і сквери, водні та інші об’єкти. Ступінь деталізації топографо – геодезичного плану залежить від використовуваного масштабу.

Одним з методів створення топографо-геодезичного планів і карт є дешифрування аерофотознімків.

Використання професійних безпілотних літальних апаратів (дронів) дозволяє отримати високоякісні цифрові знімки необхідної території.

Створення топографо - геодезичних планів з використанням дронів
Створення топографо - геодезичних планів з використанням дронів (план)

Мобільність дронів дозволяє зробити аерофотозйомку найскладніших і специфічних територій і об’єктів з необхідної висоти. Для підготовки топографічних планів масштабу 1:2000 – 1: 50000, для найбільш ефективного, економічно доцільного і швидкого результату, раціонально використовувати аерофотознімки, отримані за допомогою дронів.

Високотехнологічні дрони і професійне програмне забезпечення, що використовуються нашою компанією, дозволяє отримати дані за своєю точністю, не поступаються результатам інструментальної тахеометричної зйомки, але в значно короткі терміни, і меншу вартість.

Висококваліфіковані фахівці ТОВ «Інженерно правовий центр «Гранд», із застосуванням сучасних безпілотних комплексів в найкоротші терміни підготують топографо – геодезичний план Вашого об’єкта в необхідному масштабі.

Заповніть заявку і отримаєте безкоштовну консультацію
Безкоштовна консультація
Як ми працюємо
  • Ви телефонуєте або залишаєте заявку

  • Ми телефонуємо і консультуємо

  • Підписуємо договір про надання послуг

  • Ви вносите передоплату

  • Ми виконуємо роботи за договором

  • Ви оплачуєте рахунок

Відгуки

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*