Як виглядає Ваш майбутній будинок в 3-D проекції?

Що таке і для чого необхідна архітектурна візуалізація будівлі?

Не проблема, якщо у Вас тільки ескізи від руки – порадимо, допоможемо, зробимо!

Архітектурна візуалізація це графічне відображення об’єкта нерухомості в реальному часі в 3D форматі, яка дозволяє представити майбутню архітектурну картинку за допомогою спеціальних програм. Візуалізація складається з процесу фотомоделювання споруд і будівель за рахунок показу архітектурних рішень, які були тільки на папері у вигляді креслень. Процес дає можливість оцінити характеристики майбутнього об’єкта і зрозуміти реалістичність споруд в 3D площині.

Візуалізація необхідна для поліпшення деталей та архітектурних рішень при розробці проектної документації на будівництво, що несе в собі конструктивну характеристику і графічний контент. Це полегшує процес майбутнього будівництва з урахуванням всіх нюансів і змін, що внесли або виправилися після моделювання об’єкта візуалізації. На відміну від фотографій і відео об’єкта нерухомості візуалізоване фотомоделювання дозволяє заглянути на зображення з різних ракурсів і різних площин.

Необхідно:

  • Ваше бажання побачити візуалізацію хорошого майбутнього будинку
  • Ескізи (при наявності)

Креативний підхід, кмітливість і досвід фахівців інженерно-правового центру «Гранд» разом з Вашими мріями, бажаннями і ескізами створять об’єкт привабливості і краси!

Звертайтеся за консультацією за номером телефону +380683090123

ПЕРЕДЗВОНІТЬ МЕНІ
+
Передзвоніть мені!