Що ж таке візуалізація об’єктів нерухомості та для чого вона потрібна?

Сучасні технології дозволяють з максимальною точністю відобразити існуючий або тільки запроектований об’єкт нерухомості, інфраструктури, ландшафту або інтер’єру. Наприклад, візуалізація житлових комплексів, що дає масу переваг, для досягнення наступних цілей:

 • Оцінка актуальності будівництва житлового комплексу у даній локації;
 • Отримання повної візуальної картини ще етапі ескізного проектування;
 • Можливість максимально точно опрацювати прибудинкову територію за допомогою такого інструменту, як 3D візуалізація ландшафту;
 • Презентація проектованого житлового комплексу на містобудівній раді або різних комісіях, для отримання дозволу на виділення земельної ділянки та її забудову;
 • Презентація Вашого проекту інвестору для залучення інвестицій;

Також візуалізація багатоповерхових будинків дозволяє Вам оцінити, як виглядатиме Ваш житловий комплекс до початку його будівництва, та за необхідності внести зміни в дизайн екстер’єру, конструктивну частину, поверховість, розміщення на ділянці та інші моменти. Візуалізація житлових комплексів стане дуже потужним інструментом для прискорення продажів квартир у ньому ще на ранніх етапах будівництва. Фотореалістичні зображення багатоповерхового будинку з різних ракурсів Ви можете розмістити на бігбордах міста, на своєму сайті та інших майданчиках з продажу невидимості.

У випадках з індивідуальною забудовою візуалізація будинку повністю дасть Вам можливість насолодитися обраним Вами проектом будинку ще до початку його будівництва. Якщо будинок проектується для Вас за індивідуальним проектом – то, можливо, у складі проекту буде підготовлено кілька ракурсів візуалізації. Але дуже часто якість представлених у проекті візуалізацій бажає найкращого. Часто люди купують типовий проект, і в цьому випадку візуалізація котеджу є просто незамінним інструментом. Якісна візуалізація дає можливість Замовнику зрозуміти, які оздоблювальні матеріали йому вибрати, і як вони поєднуються з концепцією будинку та його архітектурними рішеннями. Високоякісне 3D моделювання будівлі за типовим проектом і його візуалізація дуже часто призводить до того, що Замовник хоче внести редагування в куплений або завантажений ним проект і таким чином зробити свій будинок унікальним, внісши зміни в дизайн екстер’єру будинку, змінити комбінацію матеріалів, що використовуються. А враховуючи можливість створити архітекторами нашої студії не тільки 3D модель будівлі, але й розробити 3D модель Вашої ділянки та всієї прилеглої території, розмістивши Ваш майбутній будинок на ньому, візуалізація будинку ставати основою для внесення різнобічних комплексних правок у проект та створення будинку Вашої мрії.

Які матеріали потрібні для початку роботи?

Для початку робіт з візуалізації об’єктів нерухомості нам потрібні такі матеріали:

 • проектна документація на Ваш об’єкт нерухомості, а саме ескізний або робочий проект, технічний паспорт, якщо об’єкт вже побудований і проекту немає, або інші графічні матеріали, наявні;
 • фото об’єкта з різних ракурсів, якщо об’єкт вже збудовано або перебувати на стадії будівництва;
 • фото земельної ділянки, на якій розташований об’єкт нерухомості, та його кадастровий номер;
 • у разі розробки дизайну екстер’єру або внесення правок в архітектурну частину будівлі фото подібних рішень і концепцій вітаються.

Етапи наших робіт

 1. Ви телефонуєте або залишаєте заявку. Наш спеціаліст консультує Вас по телефону або у нас в офісі, та робить Вам пропозицію щодо термінів та вартості робіт.
 2. Підписуємо договір про надання послуг із візуалізації чи дизайну Вашого об’єкту нерухомості;
 3. Після внесення передоплати ми виконуємо зобов’язання за договором;
 4. Після повного виконання робіт Ви оплачуєте решту за договором.

Ціни та терміни

Термін виконання найпростіших візуалізацій від трьох днів, а вартість наших робіт визначається індивідуально та оперативно, залежно від складності та обсягу поставлених Вами завдань.

Переваги роботи з нами

Архітектори нашої студії мають великий досвід виконання найрізноманітніших робіт у цій сфері. Ми підготуємо високоякісну фотореалістичну візуалізацію у найкоротший термін. А якщо в процесі візуалізації об’єкта нерухомості, Ви ухвалите рішення про внесення змін в окремі вузли будівлі, або вирішите кардинально змінити проект, то наші архітектори з радістю комплексно вирішать усі ці питання.

Візуалізація об’єктів нерухомості це просто необхідний етап роботи, який, крім ефектної презентації Вашого об’єкта, може уберегти Вас від величезних фінансових витрат на реалізацію проектних рішень, які для Вас будуть візуально не прийнятні та не оптимальні.