Архітектурне проектування будівель та споруд складається з ескізної, робочої та технічної проектної документації на майбутній об’єкт нерухомості. Ступінь якісного виконання будівельних робіт, безпека будівель для життя людей, зовнішній вигляд фасадів споруди залежить від правильно розробленої архітектором проектної документації. Крім того якісний проект є основою для безпроблемного погодження дозвільних документів на початок будівельних робіт та отримання документів введення нерухомості в експлуатацію без перешкод.

Для розробки проектної документації спеціалісти мають провести необхідні заміри по місцю знаходженню майбутнього об’єкту нерухомості з прив’язкою до меж земельної ділянки та оцінити обсяг робіт пов’язаних із проектуванням. На основі отриманих даних архітектор складає попередній кошторис на проведення робіт та узгоджує із Замовником. Цей трудомісткий процес може в себе включати за бажанням Замовника і візуалізацію об’єкту нерухомості в реальному часі.

Етапи розробки архітектурного проекту:

  • Аналіз отриманих даних про об’єкт нерухомості (тип та план забудови, параметри внутрішніх приміщень) та характеристику місцевості (топографічні особливості, характер кліматичних зон, рози вітрів, тощо)
  • Обговорення побажань Замовника та погодження деталей проекту будівлі (композиційне вирішення зонування, функціональне навантаження приміщень, тощо)
  • Розробка технічних розрахунків та вимірів
  • Розробка та погодження ескізного проекту з подальшим визначенням нюансів художнього та конструктивного рішення
  • Розробка робочого архітектурного проекту та його використання для початку будівельних робіт будівлі.

Обов’язково на всі етапи розробки проектної документації накладається авторський нагляд керівника проекту, що свідчить про те, що керівник відповідає за весь процес від етапу проведення технічних розрахунків до введення в експлуатацію будівлі.

Наші обізнані архітектори знаходять індивідуальні підходи до створення кожного архітектурного проекту та видають унікальний результат своєї праці !

Звертайтеся за консультацією за номером телефону +380683090123