Малі архітектурні форми (МАФ) – це тимчасові будівлі, ціллю створення яких є організація комерційної діяльності, відпочинку та інших соціально-культурних напрямків. МАФи будуються на «переносному» фундаменті і потребують для оформлення отримання паспорту прив’язки тимчасової споруди, який легалізує здійснення комерційної діяльності.

Паспорт прив’язки являє собою документ дозвільного характеру з відображенням схеми прив’язки МАФу згідно топографічного плану, де нанесено його місце розташування, плани розміщення та зовнішні фасади з урахуванням естетичних та інженерних вимог.

Етапи оформлення паспорту прив’язки:

  • Подати заяву на сайті містобудівного кадастру із вказанням місця розташування МАФу з додаванням копій правовстановлюючих документів, фото бажаного місця розташування об’єкту (для ФО – П та юридичних осіб)
  • Подати заяву на топографічну зйомку (масштаб 1: 500) з подальшим нанесенням контуру місцярозташування МАФу на карту
  • Подача на розгляд вищевказаних документів в Департамент містобудування та архітектури
  • Отримання паспорту від Департаменту містобудування та архітектури

На підставі отриманого висновку від Департаменту містобудування та архітектури наша компанія «Гранд» може розробити план розміщення МАФу та схему благоустрою на карті з масштабом 1:500.

Необхідні документи для оформлення МАФа:

  • Документи правоволодіння земельною ділянкою за наявності (сервітут, тощо)
  • Топографічна зйомка М 1:500Оригінал паспорту та ідентифікаційний код власника – для фізичних осіб
  • Оригінал паспорту та ідентифікаційний код власника(керівника), документ, що підтверджує призначення та право підписанта (наказ, рішення, протокол), виписка(витяг) з ЄДР юрид.осіб, фіз.осіб та громадських формувань, наказ про призначення довіреної особи представляти інтереси підприємства (довіреність), оригінал паспорту та ідентифікаційний код довіреної особи – для юридичних осіб
  • Креслення зовнішніх фасадів тимчасової споруди (в довільній формі)

Клієнти  інженерно-правового центру «Гранд» не бувають незадоволеними нашою роботою так як ми вміємо догоджати!

Звертайтеся за консультацією за номером телефону +380683090123