Згідно з нинішнім законодавством, оформлення права власності на землю і нерухомість – обов’язкова дія після державної реєстрації такого права. В ньому підтверджується володіння, оренда, застава, дарування, іпотека та інше. Саме реєстрація в державному реєстрі є юридично необхідним і кінцевим етапом оформлення земельної ділянки або нерухомості у власність. Для цього потрібні документи:

 • що встановлюють права власності – договори, свідоцтва та інше;
 • копії паспорта та ідентифікаційного коду власника;
 • витяг з Держземкадастру про реєстрацію землі;
 • технічний паспорт БТІ – при необхідності;
 • довіреність на представлення ваших інтересів;
 • в деяких ситуаціях – додаткові документи.

Якщо необхідний кваліфікований юрист із земельних питань в Харкові, то ми з радістю чекаємо вас в інженерно-правовому центрі «Гранд». Наші фахівці проведуть реєстрацію права власності та внесуть зміни до державного реєстру, а також допоможуть вирішити виникаючі земельні суперечки в судовому порядку в вашу користь.

Ми досконально вивчили чинне законодавство і невпинно стежимо за змінами, тому надамо вам безкоштовні актуальні консультації з усіх питань. Забезпечимо кваліфіковану юридичну допомогу в оформленні права на власність.

Послуги з оформлення нерухомості

Як правило, оформлення документів на землю та нерухомість передбачає законодавством певні алгоритми, які розрізняються між собою. Часто некомпетентні виконавці вимог клієнта вибирають неправильний шлях оформлення документів, що веде до довгих і виснажливих повторних процедур.

Враховуючи постійно змінюване законодавство, проведені заходи не завжди призводять до бажаного результату. Тому, якщо необхідно оформлення ділянки землі у власність – краще відразу знайти кваліфікованих і досвідчених фахівців, які детально вивчать вашу проблему і розроблять оптимальний алгоритм розв’язання задачі.

Надаючи послуги з оформлення нерухомості, фахівці інженерно-правового центру «Гранд» враховують усі фактори, включаючи:

 • місцезнаходження об’єкта;
 • його функціональне та цільове призначення на момент оформлення;
 • його бажане функціональне та цільове призначення;
 • конфігурація об’єкта та площа;
 • наявність обмежень – санітарних, інженерних, правових та інших;
 • статус того, на кого оформляється право;
 • вид права, яке ви хочете отримати – користування, власність тощо;
 • інші важливі фактори.

Тільки такий професійний і скрупульозний підхід до справи дозволяє розраховувати на бажаний позитивний результат в короткі терміни. Звернувшись в інженерно-правовий центр «Гранд», ви отримуєте у допомогу кваліфікованих, сумлінних і досвідчених фахівців, які стануть на захист ваших інтересів і прав, вирішать будь-яке питання на вашу користь.

Вартість оформлення землі у власність

У нашому інженерно-правовому центрі встановлена доступна вартість оформлення землі у власність і документів купівлі-продажу, а також довіреність на представлення інтересів замовника, що дозволяє кожному клієнту отримати послуги кваліфікованих фахівців і в короткий термін вирішити проблему. Замовивши оформлення права власності на нерухомість в інженерно-правовому центрі «Гранд», ви можете розраховувати на всебічну допомогу і повний супровід угоди від збору документів до успішного її завершення. Ми гарантуємо індивідуальний підхід, професіоналізм і оперативність. Довіривши оформлення прав на нерухомість нашим фахівцям, ви отримуєте 100% впевненість в прозорості угоди договору.

Зв’язатися з нами ви можете, зателефонувавши за телефоном: +38(050) 595-74-14, написавши на електронну пошту або просто залишивши заявку на сайті. В будь-який зручний час ви можете приїхати в наш офіс за адресою: м. Харків, пр. Гагаріна, 1 і особисто поговорити з нашими юристами. Гарантуємо швидке та якісне оформлення угод з нерухомістю в Харкові та по всій області.

Заповніть заявку і отримаєте безкоштовну консультацію
Безкоштовна консультація
Як ми працюємо
 • Ви телефонуєте або залишаєте заявку

 • Ми телефонуємо і консультуємо

 • Підписуємо договір про надання послуг

 • Ви вносите передоплату

 • Ми виконуємо роботи за договором

 • Ви оплачуєте рахунок

Відгуки
 1. says:
  5

  Обратились, за юридической консультацией. Оставили заявку на сайте, перезвонили в течение 20 минут, консультант полностью ответила на все мои интересующие вопросы в оформлении земли по наследству. Также сказали ориентировочную стоимость оформления кадастрового номера и приватизацию земли, по Харьковской области одна из самых выгодных. Будем сотрудничать дальше.

 2. says:
  5

  Добрый день. При оформлении документов мужа о наследстве от его родителей, в поселковом совете, голова обмолвился что каждый гражданин Украины имеет право на получения от государства земельного участка. Подскажи те, пожалуйста, где эту информацию можно получить на более государственно уровне, может есть какой-либо реестр или перечень? И если есть такой указ, может ли быть такой вариант что мои родители получили этот участок скажем так пока я еще была не совершеннолетней. У родителей уже к сожалению нет возможности спросить…

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

Середня оцінка сторінки: 5

552
ПЕРЕДЗВОНІТЬ МЕНІ
+
Передзвоніть мені!