Експертна оцінка комерційної нерухомості – Геодезические работы в Харькове: геодезия участка, услуги геодезиста от Grandcenter.kh.ua

Нежитлові будівлі, магазини, офіси, виробничі приміщення, склади та інше – всі ці об’єкти можна класифікувати, як комерційну нерухомість. Для проведення багатьох операцій необхідна своєчасна оцінка нерухомості і землі, яка знадобиться:

  • Фізичним особам-власникам – процедура потрібна для укладення договорів купівлі-продажу, дарування, оформлення спадщини, застави, оренди комунального та державного майна, а також для захисту своїх прав в судовому порядку.
  • Юридичним особам – оцінка нерухомості проводиться, коли потрібно купити або продати об’єкт, укласти договір дарування, застави, оренди державного або комерційного майна, а також для ведення бухгалтерського обліку.

Свої послуги вам пропонує інженерно-правовий центр «Гранд» – ми здійснюємо оцінку комерційної нерухомості в Харкові і області, маючи для цього всі необхідні дозвільні документи та повноваження. Зв’язатися з нами просто – ви можете зателефонувати за телефоном: +38(050) 595-74-14, залишити заявку на сайті або написати на нашу електронну пошту.
Наш офіс знаходиться за адресою: Харків, пр. Гагаріна, 1, де ви можете особисто поспілкуватися з нашими фахівцями і отримати докладну консультацію.

Ціна на оцінку нерухомості

Назва послуги: Вартість Термін виконання
Експертна оцінка комерційної нерухомості від 1000 грн від 1 дня

Замовте безкоштовну консультацію,
щоб ми відповіли на всі ваші запитання

Замовте безкоштовну консультацію, щоб ми відповіли на всі ваші запитання

Доступна вартість експертної оцінки комерційної нерухомості дозволяє нам забезпечити вигідні умови як для фізичних, так і для юридичних осіб, які потребують кваліфікованих і якісних послугах.

Щоб оцінка нерухомості і землі пройшла грамотно і оперативно – знадобляться наступні документи:

  • Правовстановлюючі паперу – договору, свідоцтва, рішення суду і інше.
  • Для орендарів потрібно надати копію договору оренди комерційного об’єкта.
  • Копії паспорта та ідентифікаційного коду – для фізичних осіб.
  • Копії статутних документів – для юридичних осіб.
  • Поверховий план або копія технічного паспорта БТІ.
  • Для оцінки незавершеного будівництва для подальшого демонтажу – кошторис на робот

Звернувшись в інженерно-правовий центр «Гранд», ви можете бути впевнені в тому, що оцінка комерційної нерухомості буде виконана скрупульозно і в точній відповідності з чинним законодавством. Ми також надаємо юридичні послуги, допомагаючи клієнтам вирішувати будь-які спірні питання, що стосуються землі, житлової та комерційної нерухомості.