Експертна оцінка житлових будинків – Геодезические работы в Харькове: геодезия участка, услуги геодезиста от Grandcenter.kh.ua

Власники нерухомості часто стикаються з ситуацією, коли необхідна оцінка ринкової вартості будинку. До даної категорії відносять будь-які приватні житлові будинки, включаючи заміські котеджі, дачі та інше. Захід проводиться перед укладенням договору купівлі-продажу, оформленням процедури дарування або спадщини, ув’язненням чи продовженням застави, розділом майна, а також вирішенням різних судових спорів.

Коли відбувається оцінка будинку при продажу або для іншої мети, в облік беруться такі критерії:

  • місце розташування будинку (район, віддаленість або наближеність до міста);
  • транспортна розв’язка і соціальна інфраструктура в місці перебування;
  • вік будівлі, а також матеріали, що використовуються для перекриттів і стін;
  • загальна площа, стан ремонту, поверховість і інші характеристики.

Захід за оцінкою будинку здійснюють експерти, наділені відповідними повноваженнями і які отримали ліцензії. Звернувшись в інженерно-правовий центр «Гранд», фахівцями буде проведена незалежна оцінка будинку, яка дозволить дізнатися реальну вартість нерухомості. Гарантуємо високу якість та доступні ціни на послуги. Зателефонуйте нам: +38(050) 595-74-14, залишіть заявку на сайті або приїжджайте до нас в офіс, який знаходиться за адресою: м. Харків, пр. Гагаріна, 1.

Скільки коштує експертна оцінка житлового будинку?

Назва послуги: Вартість Термін виконання
Проект щодо відведення землі від 600 грн від 1 дня

Замовте безкоштовну консультацію,
щоб ми відповіли на всі ваші запитання

Замовте безкоштовну консультацію, щоб ми відповіли на всі ваші запитання

Порядок, за яким проводиться експертна оцінка будинку, включає в себе укладення договору з оцінювачем і обговорення термінів здачі звіту. Фахівці інженерно-правового центру «Гранд» проводять оціночні роботи в мінімальні терміни, а ціна на послуги – доступна.

Вам необхідно підготувати наступні документи:

  • Що підтверджують право власності (договори, свідоцтва, рішення суду та інше).
  • Технічний паспорт БТІ.
  • Паспорт та ідентифікаційний код власника нерухомості.
  • Державний акт на земельну ділянку.

Величезний досвід, ліцензійно підтверджені повноваження, стислі терміни і невисока вартість оцінки будинку – клієнтів нашого інженерно-правового центру чекають вигідні умови для співпраці. Ми забезпечуємо індивідуальний підхід до вашої проблеми і приймаємо необхідні заходи для того, щоб вона була вирішена оперативно і на високому рівні якості. Надамо кваліфіковану допомогу в оцінці нерухомості не тільки по Харкову, але й області.