Необхідність отримання довідки про відсутність нерухомості на земельній ділянці виникає при оформленні купівлі-продажу, даруванні, чи оренді землі. Цей документ складається спеціалістом з технічної інвентаризації (з відповідним сертифікатом) на підставі обстеження земельної ділянки та фактичного підтвердження відсутності будь-якої забудови на ній.

Інформація, яка міститься в довідці:

  • Інформація про власника/власників земельної ділянки
  • Інформація про земельну ділянку та її характеристика щодо відсутності будівель на ній
  • Дані щодо правовстановлюючих документів на земельну ділянку

Перелік документів для оформлення довідки:

  • Документи підтверджуючі право володіння або правом користування земельною ділянкою (для фіз. та юрид.осіб)
  • Оригінал паспорту та ідентифікаційний код власника – для фізичних осіб
  • Оригінал паспорту та ідентифікаційний код власника(керівника), документ, що підтверджує призначення та право підписанта (наказ, рішення, протокол), виписка(витяг) з ЄДР юрид.осіб, фіз.осіб та громадських формувань, наказ про призначення довіреної особи представляти інтереси підприємства (довіреність), оригінал паспорту та ідентифікаційний код довіреної особи – для юридичних осіб

«Гранд» підходить із розумінням до Вашого часу та грошей, тому гарантуємо повну віддачу для виконання Вашого замовлення незалежно від складності ситуації в найкоротший термін! Не буває нездійсненних завдань – бувають некваліфіковані специ, які не в змозі запропонувати альтернативу!

Звертайтеся за консультацією за номером телефону +380683090123