Оптимальним вкладенням коштів в даний час стає купити земельну ділянку в Харківській області – при цьому, незалежно від того, чи збираєтеся ви експлуатувати землю чи ні. Укладення такої угоди вигідно з кількох причин, зокрема:

  • Придбання ділянки під будівництво.
  • Володіння землею для ведення фермерського господарства.
  • Ефективна інвестиція.

Однак продаж земельних ділянок має свою специфіку, зі складнощами якої важко розібратися. Тому потрібна допомога фахівців – і інженерно-правовий центр «Гранд» з радістю допоможе! Ми маємо власну перевірену базу земельних ділянок, готових до продажу, а також надаємо комплекс додаткових послуг – починаючи від оцінки і закінчуючи повним юридичним супроводом майбутньої угоди.

Допоможемо вам підібрати ділянку для будь-яких цілей – для приватного або комерційного будівництва, ведення фермерського або сільськогосподарського бізнесу та інше. Маємо величезний досвід подібної діяльності і гарантуємо позитивний результат.

Вартість землі в Харкові

Визначаючи вартість землі, до уваги беруться наступні показники:

  • Місцезнаходження ділянки – його віддаленість або наближеність до населених пунктів, великих міст і інше.
  • Особливості економічної або виробничої інфраструктури населеного пункту, біля якого розташована ділянка.
  • Рельєф ділянки, включаючи наявність або відсутність комунікацій – електричних мереж, газо- і водопостачання.
  • Але найголовніше – це площа ділянки.

Якщо необхідно купити земельну ділянку під Харковом для сільськогосподарських цілей, то в облік приймаються і інші критерії. Це продуктивність і врожайність грунту, вартість реалізації виробленої продукції, особливості обробітку культур та інше. У процесі визначення витрат на придбання землі оцінювачі здійснюють аналіз цін на аналогічні ділянки, архітектурні та історичні цінності місця, екологічний фон, можливості для туризму і відпочинку, а також багато інших критеріїв

Інженерно-правовий центр «Гранд» надає допомогу в купівлі та продажу землі по Харкову і області, проводить інженерно-геодезичні вишукування, оцінку і надає широкий спектр юридичних послуг. Звернувшись до наших кваліфікованих фахівців, ви можете на 100% бути впевненими в прозорості і успішності майбутньої угоди.

Земельна ділянка з кадастровим номером

Відповідно до чинного законодавства, продажу підлягає виключно земельна ділянка з кадастровим номером. Він являє собою інформаційний унікальний код, який присвоюється в процесі реєстрації в уповноважених державних органах. Кадастровий номер містить в собі інформацію про місце розташування ділянки, дані про власника, цільове використання та інше.

Отримати кадастровий номер можна тільки за підсумками здачі документів із землеустрою та після узгодження. Для цього необхідно подати

  • Заява на отримання кадастрового номера.
  • Копію акту права власності, завірено нотаріально.
  • Паспорт та ідентифікаційний код власника (копії)

Тому ми звертаємо вашу увагу – продати або купити земельну ділянку в Харкові можна тільки після присвоєння кадастрового номера, що дозволяє бути впевненими в юридичній правильності угоди. Ви можете зв’язатися з нами за телефоном +38(050) 595-74-14 або написати на нашу електронну пошту. Для успішної співпраці пропонуємо відвідати наш офіс, який розташований за адресою: Харків, пр. Гагаріна, 1.

Заповніть заявку і отримаєте безкоштовну консультацію
Безкоштовна консультація