Для створення карт і оновлення вже наявної інформації необхідні послуги геодезиста в Харкові і області. По своїй суті, це серія проведених вимірювань на нижньому та верхньому шарі поверхні землі. Отримані дані дозволяють проводити обчислення і розрахунки, а також проектувати проведення будівельних робіт на конкретній земельній ділянці.

Здійснення землеустрою і всі картографічні роботи регулюються Законом України «Про топографо-геодезичної і картографічної діяльності». Зокрема, послуги геодезиста по топографічній зйомці знадобляться для:

 • проектування і планування забудови на ділянці;
 • оформлення дозвільних документів для будівництва;
 • ландшафтного проектування.

У багатьох інших випадках необхідна кадастрова зйомка, а саме:

 • у процесі поділу ділянки на частини;
 • погодження меж території з сусідніми ділянками;
 • встановлення меж ділянки, який має обмеження по користуванню;
 • геодезичне координування та інше.

Фахівці інженерно-правового центрі «Гранд» надають послуги з топографо-геодезичних вишукувань по Харкову і області. Звертаючись до нас, ви можете розраховувати на професійне проведення робіт у стислі терміни та за доступними цінами.

Вартість інженерно-геодезичних вишукувань

Назва послуги: Вартість Термін виконання
Винесення меж земельної ділянки в натуру від 1000 грн. від 3 годин
Топографічна геодезична зйомка / виконавча геодезична зйомка / кадастрова зйомка від 1500 грн. від 2 днів
Узгодження і реєстрація топографо-геодезичних планів від 1000 грн. від 1 дня

В інженерно-правовому центрі «Гранд» проводяться геодезичні роботи на високому рівні якості – тому сприяє високий професіоналізм наших співробітників, провідні методики і передове обладнання. Зателефонуйте нам: +38(050) 595-74-14, залишіть заявку на сайті або приїжджайте до нас в офіс, який знаходиться за адресою: м. Харків, пр. Гагаріна, 1.

В інженерно-правовому центрі встановлена доступна ціна на інженерно-геодезичні вишукування, а наші кваліфіковані фахівці безкоштовно проконсультують вас з усіх питань. Просто зв’яжіться з нами будь-яким зручним способом.

Послуги геодезиста в Харкові

Якщо вам терміново потрібен досвідчений геодезист в Харкові, то ми просимо зв’язатися з нами будь-яким зручним способом. Після цього, наші фахівці нададуть актуальну консультацію та обмовлять вартість послуги. Необхідна попередня підготовка, куди входить отримання від клієнта необхідної інформації і документації. Після проведення топографо-геодезичних робіт, ви отримуєте на руки всі необхідні документи, оформлені згідно з чинним законодавством.

В інженерно-правовому центрі «Гранд» проводиться не тільки геодезія ділянки, але і всі роботи по землеустрою, представлення ваших інтересів в державних органах, допомога в укладанні договорів купівлі-продажу та інші юридичні послуги.

Звертаючись в нашу компанію, ви отримуєте наступні переваги:

 • Безкоштовні консультації в будь-який зручний для вас час.
 • Ефективне рішення будь-яких земельних питань.
 • Мінімальна участь клієнта в проведенні землевпорядних робіт.
 • Широкий комплекс додаткових послуг.
 • Офіційна ліцензована діяльність з гарантією якості.
 • Стислі терміни для вирішення поставлених завдань.

Успішно співпрацюємо як з фізичними, так і юридичними особами – не тільки Харкова, але й усієї області. Наші фахівці в стислі терміни виїжджають на зазначений об’єкт і проводять топографо-геодезичні вишукування в повній відповідності з існуючими нормами і вимогами. Доступні ціни на наші послуги дозволяють отримати кваліфіковану допомогу кожному клієнту, незалежно від рівня доходів – швидко, якісно й оперативно.

Також Вас може зацікавити:
Адвокатська діяльність
Містобудівна архітектура

Заповніть заявку і отримаєте безкоштовну консультацію
Безкоштовна консультація