Дуже часто при будівництві різних об’єктів і при прокладанні підземних інженерних мереж виникає необхідність у проведенні такого виду геодезичних робіт, як виконавча геодезична зйомка. Саме виконавча геодезична зйомка здатна показати розмір відхилення фактичного положення конструкції від передбаченого проектом положення. На підставі даних, отриманих в результаті проведення виконавчої зйомки, можна судити про якість виконаної роботи.

Виконавча зйомка це по суті та ж повноцінна топографічна зйомка земельної ділянки, але після проведення яких або глобальних змін (переміщення земляних мас, споруди споруд підключення до комунікацій і т.д.) на даній території.

Виконавча геодезична зйомка в обов’язковому порядку проводитися при будівництві різних об’єктів і при прокладанні підземних інженерних мереж. Іноді виконавча геодезична зйомка проводитися для обґрунтування меж і площі земельної ділянки перед отримання дозволу органів місцевого самоврядування або виконавчої влади на відведення земельної ділянки.

Результатом проведення виконавчих геодезичних зйомок є підготовка виконавчої документації, яка складається як в графічному, так і в текстовому вигляді. У документації відображається фактичний стан кожного елемента конструкції. При здачі об’єкта в експлуатацію обов’язково створюються папки з виконавчою документацією, які в будь-який момент можуть бути підняті з архіву і проаналізовані.

Результати виконавчої геодезичної зйомки (виконавча документація) повинні бути узгоджені зі службами які володіють (управляють) інженерними комунікаціями проходять через земельну ділянку або заходять на об’єкт будівництва. Узгоджені результати виконавчої геодезичної зйомки проходять реєстрацію в органах архітектури і наносяться на генеральний план населеного пункту або іншу містобудівну документацію.

Висококваліфіковані інженери ТОВ «Інженерно правовий центр «Гранд» виконають для Вас роботи з проведення виконавчої геодезичної зйомки з використанням самого сучасного високоточного геодезичного обладнання.

Если у Вас возникли трудности с украинской версией нашей страницы, предлагаем ознакомиться с русскоязычной статьей. Более детальная информация об исполнительной съемке в Харькове на странице.

Заповніть заявку і отримаєте безкоштовну консультацію
Безкоштовна консультація
Як ми працюємо
  • Ви телефонуєте або залишаєте заявку

  • Ми телефонуємо і консультуємо

  • Підписуємо договір про надання послуг

  • Ви вносите передоплату

  • Ми виконуємо роботи за договором

  • Ви оплачуєте рахунок

Відгуки

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*