Узгодження та реєстрація топо-геодезичних планів – Геодезические работы в Харькове: геодезия участка, услуги геодезиста от Grandcenter.kh.ua

Будь-яка геодезична зйомка в Харкові підлягає обов’язковим погодженням з різними інстанціями. У більшості випадків, це державні, комунальні та приватні організації, які наділені правом Погоджувати геодезичні матеріали:

  • обленерго;
  • Водоканал;
  • горгаз;
  • Укртелеком;
  • Зеленбуд та інші організації.

Геодезичну інформацію також узгоджують з подрядними і проектним компаніями, а також при необхідності – з власниками і користувачами землі. Після того, як була проведена топографічна зйомка земельної ділянки та здійснено її погодження у відповідних інстанціях, документи подаються для обов’язкової реєстрації в службах містобудівного кадастру і органах архітектури.

На практиці цей процес забирає багато часу і сил. Тому свою допомогу вам готові запропонувати фахівці інженерно-правового центру «Гранд». Ми маємо налагоджені контакти в різних інстанціях для того, щоб оперативно провести узгодження топографічної зйомки і заощадити час клієнта. Зв’язатися з нами ви можете, зателефонувавши за телефоном +38(050) 595-74-14 або написав на вищевказаний адреса електронної пошти.

Ви також можете замовити безкоштовну консультацію, заповнивши просту форму на сайті, і наші фахівці самі зв’яжуться з вами найближчим часом. Наш офіс розташований за адресою: м.Харків, проспект Гагаріна, 1.

Вартість узгодження результатів топографічних зйомок

Назва послуги: Вартість Термін виконання
Узгодження і реєстрація топографо-геодезичних планів від 1000 грн від 1 дня

Замовте безкоштовну консультацію,
щоб ми відповіли на всі ваші запитання

Замовте безкоштовну консультацію, щоб ми відповіли на всі ваші запитання

Вартість проведення та узгодження топографічної зйомки залежить від багатьох параметрів, серед яких можна виділити:

  • загальна площа ділянки і забудови;
  • необхідність узгодження мереж;
  • кількість використовуваних планшетів;
  • інстанції, в яких потрібно провести узгодження та інше.

Після проведення робіт, фахівці відвідують всі комунальні служби для перевірки правильності нанесення всіх передбачених інженерних комунікацій. У кожній інстанції документи підписуються і завіряються печатками. Отримана інформація дозволяє скласти єдиний технічний звіт, Який підлягає реєстрації в управлінні архітектури і містобудівному комітеті. Однак якщо Топографічна зйомка необхідна замовнику в особистих цілях (наприклад, для ландшафтного проектування), то узгодження не проводиться.

Якщо узгодження проведення грамотно і своєчасно, власник ділянки отримує законної право проводить Плановані будівельні роботи, а також реконструкцію об’єктів інфраструктури або нерухомості. Процедура включає в себе чотири етапи: визначення власників, підготовка і подача документації, узгодження результатів топографічної зйомки і затвердження технічного звіту. Ви можете довірити цю задачу нашим фахівцям.

Інженерно-правовий центр «Гранд» надає послуги топографічної зйомки і узгодження результатів досліджень з усіма необхідними інстанціями. Працюємо не тільки по Харкову, а й області, гарантуючи високу якість виконуваних робіт і доступні ціни на свої послуги. Наші фахівці мають величезний досвід у вирішенні подібних питань, тому ви отримуєте бажаний результат в мінімальні терміни. Звертайтеся до нас – ми з радістю допоможемо!