Будь-яка геодезична зйомка в Харкові підлягає обов’язковим погодженням з різними інстанціями. У більшості випадків, це державні, комунальні та приватні організації, які наділені правом Погоджувати геодезичні матеріали:

  • обленерго;
  • Водоканал;
  • горгаз;
  • Укртелеком;
  • Зеленбуд та інші організації.

Геодезичну інформацію також узгоджують з подрядними і проектним компаніями, а також при необхідності – з власниками і користувачами землі. Після того, як була проведена топографічна зйомка земельної ділянки та здійснено її погодження у відповідних інстанціях, документи подаються для обов’язкової реєстрації в службах містобудівного кадастру і органах архітектури.

На практиці цей процес забирає багато часу і сил. Тому свою допомогу вам готові запропонувати фахівці інженерно-правового центру «Гранд». Ми маємо налагоджені контакти в різних інстанціях для того, щоб оперативно провести узгодження топографічної зйомки і заощадити час клієнта. Зв’язатися з нами ви можете, зателефонувавши за телефоном +38(050) 595-74-14 або написав на вищевказаний адреса електронної пошти.

Ви також можете замовити безкоштовну консультацію, заповнивши просту форму на сайті, і наші фахівці самі зв’яжуться з вами найближчим часом. Наш офіс розташований за адресою: м.Харків, проспект Гагаріна, 1.

Вартість узгодження результатів топографічних зйомок

Назва послуги: Вартість Термін виконання
Узгодження і реєстрація топографо-геодезичних планів від 1000 грн. від 1 дня

Вартість проведення та узгодження топографічної зйомки залежить від багатьох параметрів, серед яких можна виділити:

  • загальна площа ділянки і забудови;
  • необхідність узгодження мереж;
  • кількість використовуваних планшетів;
  • інстанції, в яких потрібно провести узгодження та інше.

Після проведення робіт, фахівці відвідують всі комунальні служби для перевірки правильності нанесення всіх передбачених інженерних комунікацій. У кожній інстанції документи підписуються і завіряються печатками. Отримана інформація дозволяє скласти єдиний технічний звіт, Який підлягає реєстрації в управлінні архітектури і містобудівному комітеті. Однак якщо Топографічна зйомка необхідна замовнику в особистих цілях (наприклад, для ландшафтного проектування), то узгодження не проводиться.

Якщо узгодження проведення грамотно і своєчасно, власник ділянки отримує законної право проводить Плановані будівельні роботи, а також реконструкцію об’єктів інфраструктури або нерухомості. Процедура включає в себе чотири етапи: визначення власників, підготовка і подача документації, узгодження результатів топографічної зйомки і затвердження технічного звіту. Ви можете довірити цю задачу нашим фахівцям.

Інженерно-правовий центр «Гранд» надає послуги топографічної зйомки і узгодження результатів досліджень з усіма необхідними інстанціями. Працюємо не тільки по Харкову, а й області, гарантуючи високу якість виконуваних робіт і доступні ціни на свої послуги. Наші фахівці мають величезний досвід у вирішенні подібних питань, тому ви отримуєте бажаний результат в мінімальні терміни. Звертайтеся до нас – ми з радістю допоможемо!

Заповніть заявку і отримаєте безкоштовну консультацію
Безкоштовна консультація