Найбільш затребуваним видом геодезичних робіт є топографічна зйомка великих масштабів (1:500 – 1:10000). Особливістю зйомки є можливість роботи з будь-якими надземними і підземними комунікаціями, що необхідно у наступних випадках:

  • при інженерно-геодезичних вишукуваннях;
  • для оновлення інформації по топографічним картам;
  • у процесі складання різних робочих креслень;
  • при оформленні та затвердження генеральних планів;
  • для проектування ландшафтного дизайну;
  • для вирішення вертикального планування та інше.

Якщо геодезична зйомка в Харкові довірено досвідченим фахівцям інженерно-правового центру «Гранд», то ви отримуєте якісний результат в мінімальні терміни. Ми маємо величезний досвід у вирішенні топографічних завдань будь-якої складності, забезпечуємо індивідуальний підхід і високий професіоналізм в процесі проведення зйомки.

Зв’язатися з нами ви можете, зателефонувавши за номером: +38(050) 595-74-14, а також написавши на нашу електронну пошту. Ми також пропонуємо вам залишити заявку на сайті, і фахівці самі зателефонують вам найближчим часом. Ви також можете приїхати в наш офіс за адресою: Харків, пр. Гагаріна, 1 і особисто поговорити з нашими фахівцями з питання.

Ціна на топографічну зйомку

У нашому інженерно-правовому центрі топографічна зйомка земельної ділянки доступна кожному клієнту, так як ціни на послуги встановлені на доступному рівні. При цьому, вам гарантовано високу якість проведених робіт, що підтверджується усіма відповідними ліцензіями та дозвільними документами.

Назва послуги: Вартість Термін виконання
Топографічна геодезична зйомка від 1500 грн. від 2 днів

Послуги топографічної зйомки

Залежно від масштабів, виконавча топографічна зйомка використовується для різних цілей:

  • 1: 500 – необхідна, якщо потрібно скласти генеральний план земельної ділянки та скласти креслення майбутньої забудови з урахуванням комунікацій;
  • 1: 2000 – використовується, коли складаються генеральні плани селищ і розробляється планування районів населених пунктів, а також промислових підприємств, теплових електростанцій та інших об’єктів цивільного та промислового будівництва;
  • 1: 5000, 1: 10000 – застосовується в процесі оформлення земельного кадастру та проведення робіт із землеустрою, а також для проектування автомобільних і залізничних доріг, каналів і на інших стадіях технічного проектування.

В інженерно-правовому центрі «Гранд» проводиться топографічна зйомка за доступною ціною і на високому професійному рівні. Просто зв’яжіться з нашими фахівцями, і ми організуємо проведення робіт в найкоротші терміни. На початковому етапі ми надаємо безкоштовні консультації своїм клієнтам і допомагаємо зібрати документацію, необхідну для проведення топографічної зйомки. Потім наші фахівці виїжджають на об’єкт і здійснюють роботи з наданням вам всій відповідної документації.

Великий досвід, наявність дозвільних документів і ліцензій, використання передових технологій і методик, володіння передовим обладнанням – всі ці переваги отримують наші клієнти, що дозволяє гарантувати якісний результат. Ми проводимо топографічну зйомку і надаємо послуги геодезиста не тільки по Харкову, а й області. Забезпечуємо індивідуальний підхід до кожного об’єкта і доступну вартість проведення інженерно-геодезичних вишукувань. Крім того, здійснюємо широкий комплекс інших послуг, включаючи землевпорядкування, допомога юристів, сприяння в купівлі-продажу землі та інше.

Заповніть заявку і отримаєте безкоштовну консультацію
Безкоштовна консультація