Актуальною послугою інженерно-правового центру «Гранд» є винос меж ділянки (в натуру), який необхідний, якщо документи на землю були отримані без закріплення і установки на місцевості меж території. Крім того, процедура важлива в наступних випадках:

  • при виникненні сумнівів і суперечок в питанні правильності виносу меж попереднім власником;
  • якщо були втрачені або знищені встановлені раніше межові знаки земельної ділянки;
  • в процесі реструктуризації або реорганізації перебувають у володінні ділянок;
  • коли фізичними або юридичними особами були отримані нові земельні наділи;
  • в разі судових розглядів і вирішенні інших спорів, пов’язаних із земельними питаннями.

Грамотно проведений винос в натуру меж земельної ділянки дозволяє визначити метричні дані наділу безпосередньо на місцевості, точне місце розташування поворотних точок і закріпити це місцерозташування за допомогою межових знаків.

Вартість виносу меж земельної ділянки в натуру

Назва послуги: Вартість Термін виконання
Винесення меж земельної ділянки в натуру від 1000 грн. від 3 годин

В інженерно-правовому центрі «Гранд» встановлена доступна вартість на винос меж земельної ділянки в натуру, тому скористатися послугами кваліфікованих фахівців зможуть всі клієнти, незалежно від рівня доходу. Гарантуємо якість, індивідуальний і уважний підхід, а також високу швидкість вирішення вашого питання.

Визначення меж земельної ділянки

Як правило, винос ділянки в натуру передбачає проведення комплексу робіт, які варто довірити виключно фахівцям з великим досвідом:

  • підготовчі роботи, включаючи збір пакету документів;
  • надання топографо-геодезичних вишукувань на конкретній ділянці;
  • картографічна зйомка в установленому масштабі;
  • землевпорядні та камеральні роботи.

Остаточним етапом, коли потрібно винесення меж ділянки в натуру, є оформлення всіх встановлених чинним законодавством матеріалів технічної документації із землеустрою, зокрема – паперів, що підтверджують встановлені межі і закріплення їх межовими знаками. Фахівці інженерно-правового центру «Гранд» надають комплекс послуг, які допомагають визначити межі земельної ділянки якісно і точно в строк.

Надаємо послуги з виносу меж ділянки в натуру не тільки по Харкову, а й по всій області. Забезпечуємо індивідуальний підхід і доступну вартість на відновлення меж земельної ділянки. Крім того, здійснюємо широкий комплекс інших послуг, включаючи землевпорядкування, сприяння в купівлі-продажу землі, юридичну допомогу та інше.

Довірте відновлення меж земельної ділянки фахівцям нашого інженерно-правового центру, і ви отримаєте якісні послуги в мінімальні терміни. Ми маємо великий досвід і маємо в своєму розпорядженні встановленими законодавством повноваженнями, щоб забезпечити високий професіоналізм проведених робіт. Телефонуйте нам за телефоном: +38(050) 595-74-14 або залиште заявку на сайті – для цього потрібно заповнити просту форму, і наші фахівці самі зателефонують вам найближчим часом.

Наш офіс розташований за адресою: м.Харків, пр. Гагаріна, 1, де ви завжди можете отримати детальну безкоштовну консультацію досвідчених фахівців.

Заповніть заявку і отримаєте безкоштовну консультацію
Безкоштовна консультація