Сучасне містобудування – планування і забудова, передбачає наявність спеціальної текстової та графічної документації, яка підлягає узгодженню з уповноваженими органами. До цього переліку входять:

  • Будівельний паспорт – необхідний для реконструкції або будівництва будівель індивідуального користування площею не більше 300 кв. метрів.
  • Генеральний план – розробляється для довгострокового планування будівництва на певній земельній ділянці з урахуванням зонування і на основі плану населеного пункту. Процедура погодження передбачає тісну взаємодію з державними адміністративними органами.
  • Детальний план забудови – використовується для уточнення параметрів забудови, включаючи поверховість, розміри, інженерію і інфраструктуру, благоустрій та інші критерії.

Для визначення гранично допустимих параметрів забудови розробляється містобудівна розрахунок, який враховує всі прийняті рішення – включаючи енергозабезпечення, транспортне обслуговування та інше. Вимоги, які висуває сучасна архітектура і містобудування, строгі і регулюються чинним законодавством. Тому допомога фахівців буде не зайвою.

Інженерно-правовий центр «Гранд» надає послуги з розробки містобудівної документації і її узгодження з уповноваженими органами. Працюємо якісно, ​​професійно і оперативно.

Послуги з архітектури та містобудування

В наші дні архітектура і містобудування – це комплекс будівельних та строгих законодавчо-нормативних норм, які необхідно неухильно дотримуватися. Тому самостійно скласти документацію зможе далеко не кожна людина, крім того – зіткнувшись з вирішенням питань у державних органах, можна даремно витратити свої час і нерви. Єдиним правильним виходом стає звернутися за допомогою до досвідчених фахівців. В інженерно-правовому центрі «Гранд»:

  • розробляється вся необхідна документація, включаючи генеральний план і договір на надання послуг з будівництва;
  • проводиться детальна і професійна експертиза вже наявної містобудівної документації для виявлення і виправлення помилок;
  • після оформлення документів надається всебічна підтримка та юридична допомога в їх узгодженні, затвердження та реєстрації.

Замовляючи послуги розробки містобудівної документації у нас, ви не тільки заощаджуєте свій час, але і скорочуєте грошові витрати. При цьому, вам гарантується якісний результат в мінімальні терміни – вирішенням питання займуться кваліфіковані фахівці, які досконало володіють законодавством і мають великий досвід вирішення подібних проблем. Пропонуємо свої послуги не тільки клієнтам з Харкова, але і замовникам з інших населених пунктів Харківської області. Ми раді вам допомогти – звертайтеся!

Гарантуємо доступні ціни на свої послуги. Зв’язатися з нами ви можете, зателефонувавши за телефоном +38(050) 595-74-14 або залишивши заявку на сайті. Наш офіс розташований за адресою: м.Харків, проспект Гагаріна, 1, де ви в будь-який зручний час можете отримати безкоштовні консультації з усіх питань.

Заповніть заявку і отримаєте безкоштовну консультацію
Безкоштовна консультація