Розробка генеральних планів та планів зонування населених пунктів – Геодезические работы в Харькове: геодезия участка, услуги геодезиста от Grandcenter.kh.ua

Основою будь-якої містобудівної документації є генеральний план населеного пункту. Він розробляється з метою довгострокової стратегії проведення будівництва та забудови на земельних ділянках, які входять в межі конкретного населеного пункту.

На основі генерального плану створюється план зонування території – це документ визначає умови, правила та обмеження використання окремих земельних ділянок для містобудування з урахуванням встановлених меж населеного пункту.

Законодавчо встановлено, що розробка генерального плану території здійснюється з дозволу місцевих адміністративних органів. Для цього необхідно пройти кілька етапів:

  • звернутися в обласну адміністрацію для уточнення державних інтересів, які завжди враховуються при розробці генерального плану;
  • після цього визначаються терміни внесення пропозицій і сповіщаються засоби масової інформації про розробку генерального плану населеного пункту;
  • забезпечується попередній розгляд пропозицій і матеріалів генерального плану архітектурно-містобудівними радами;
  • проводиться державна експертиза документації з містобудування;
  • остаточним етапом виступає розгляд і затвердження генеральних планів уповноваженими органами місцевого самоврядування на поточних сесіях.

Інженерно-правовий центр «Гранд» здійснює допомогу в розробці та погодженні генеральних планів земельних ділянок та наділів. Забезпечуємо високий професіоналізм, якість і оперативні терміни виконання завдання.

Узгодження генерального плану території

Необхідно розробити і узгодити генеральний план? Зв’язатися з нами ви можете, зателефонувавши за телефоном +38(050) 595-74-14 або написавши на вищевказаний адреса електронної пошти. Ви також можете замовити консультацію, заповнивши просту форму на нашому сайті, і фахівці вам передзвонять. Наш офіс розташований за адресою: м.Харків, проспект Гагаріна, 1.

Якщо розробка генерального плану території довірена фахівцям інженерно-правового центру «Гранд», то ви отримуєте:

  • Оперативне вирішення будь-яких земельних питань.
  • Мінімальна участь замовника в розробці генерального плану.
  • Широкий комплекс додаткових послуг, включаючи повний юридичний супровід.
  • Офіційна ліцензована діяльність.
  • Безкоштовні консультації в будь-який момент.

Замовте безкоштовну консультацію,
щоб ми відповіли на всі ваші запитання

Замовте безкоштовну консультацію, щоб ми відповіли на всі ваші запитання

Пропонуємо успішне вирішення питань по розробці містобудівної документації не тільки в Харкові, але і по всій області.