Землеоціночні роботи – Геодезические работы в Харькове: геодезия участка, услуги геодезиста от Grandcenter.kh.ua

Якщо ви плануєте вигідно продати земельну власність, то необхідна оцінка ділянки землі. Крім того, процедура є обов’язковою у випадках:

  • оформлення кредиту під заставу ділянки;
  • розподіл майна;
  • вступ у права спадщини;
  • внесення об’єкта в основний капітал і інші ситуації.

Професійний розрахунок оцінки землі дозволяє отримати реальну ціну конкретної земельної ділянки. Для цього власнику необхідно підготувати правовстановлюючі документи, акт про право власності та паспорт. Фахівці інженерно-правового центру «Гранд» виїдуть на об’єкт і проведуть експертну оцінку відповідно до встановлених норм і законодавчих правил. Ми маємо підтверджені повноваження, маємо необхідною документацією і накопичену роками базу контактів – для того, щоб виконати завдання професійно і в стислі терміни.

Зв’язатися з нами ви можете, зателефонувавши за номером: +38(050) 595-74-14, залишивши заявку на сайті або написавши на нашу електронну пошту. У зручний робочий час можна приїхати в наш офіс за адресою: Харків, пр. Гагаріна, 1, і отримати вичерпну консультацію.

Вартість оцінки землі

Назва послуги: Вартість Термін виконання
Нормативна грошова оцінка землі від 2000 грн від 1 дня
Експертна грошова оцінка землі від 300 грн від 1 дня
Експертна оцінка комерційної нерухомості від 1000 грн від 1 дня
Експертна оцінка житлових будинків від 600 грн від 1 дня
Експертна оцінка квартир від 300 грн від 1 дня

Замовте безкоштовну консультацію,
щоб ми відповіли на всі ваші запитання

Замовте безкоштовну консультацію, щоб ми відповіли на всі ваші запитання

У нашому інженерно-правовому центрі встановлена ​​доступна вартість оцінки землі, тому скористатися послугами кваліфікованих оцінювачем зможе кожен. Для вашої ділянки буде вибраний оптимальний вид дослідження та проведено комплексний аналіз, що включає:

  • Дослідження ринкової ситуації, порівняння і перспективні прогнози.
  • Місцезнаходження ділянки і особливості клімату.
  • Рекреаційна і ландшафтна цінність місця.
  • Аналіз транспортної доступності і наявних інженерних комунікацій.
  • Реально можливий дохід від застосування і експлуатації землі

Тільки ретельна і скрупульозна оцінка вартості землі дозволяє отримати вичерпну інформацію по конкретній земельній ділянці. Тому розумним стане звернутися до фахівців інженерно-правового центру «Гранд», які нададуть безкоштовні консультації та проведуть експертну оцінку на бездоганному рівні якості. Високий професіоналізм і великий досвід роботи в сфері оцінки землі дозволяє нам гарантувати відмінний результат в найкоротші терміни.

Зв’яжіться з нами будь-яким зручним способом прямо зараз, і в самий найближчий час наші фахівці займуться рішенням вашого питання!