Нежитлові будівлі, магазини, офіси, виробничі приміщення, склади та інше – всі ці об’єкти можна класифікувати, як комерційну нерухомість. Для проведення багатьох операцій необхідна своєчасна оцінка нерухомості і землі, яка знадобиться:

  • Фізичним особам-власникам – процедура потрібна для укладення договорів купівлі-продажу, дарування, оформлення спадщини, застави, оренди комунального та державного майна, а також для захисту своїх прав в судовому порядку.
  • Юридичним особам – оцінка нерухомості проводиться, коли потрібно купити або продати об’єкт, укласти договір дарування, застави, оренди державного або комерційного майна, а також для ведення бухгалтерського обліку.

Свої послуги вам пропонує інженерно-правовий центр «Гранд» – ми здійснюємо оцінку комерційної нерухомості в Харкові і області, маючи для цього всі необхідні дозвільні документи та повноваження. Зв’язатися з нами просто – ви можете зателефонувати за телефоном: +38(050) 595-74-14, залишити заявку на сайті або написати на нашу електронну пошту.
Наш офіс знаходиться за адресою: Харків, пр. Гагаріна, 1, де ви можете особисто поспілкуватися з нашими фахівцями і отримати докладну консультацію.

Ціна на оцінку нерухомості

Назва послуги: Вартість Термін виконання
Експертна оцінка комерційної нерухомості від 1000 грн. від 1 дня

Доступна вартість експертної оцінки комерційної нерухомості дозволяє нам забезпечити вигідні умови як для фізичних, так і для юридичних осіб, які потребують кваліфікованих і якісних послугах.

Щоб оцінка нерухомості і землі пройшла грамотно і оперативно – знадобляться наступні документи:

  • Правовстановлюючі паперу – договору, свідоцтва, рішення суду і інше.
  • Для орендарів потрібно надати копію договору оренди комерційного об’єкта.
  • Копії паспорта та ідентифікаційного коду – для фізичних осіб.
  • Копії статутних документів – для юридичних осіб.
  • Поверховий план або копія технічного паспорта БТІ.
  • Для оцінки незавершеного будівництва для подальшого демонтажу – кошторис на робот

Звернувшись в інженерно-правовий центр «Гранд», ви можете бути впевнені в тому, що оцінка комерційної нерухомості буде виконана скрупульозно і в точній відповідності з чинним законодавством. Ми також надаємо юридичні послуги, допомагаючи клієнтам вирішувати будь-які спірні питання, що стосуються землі, житлової та комерційної нерухомості.

Заповніть заявку і отримаєте безкоштовну консультацію
Безкоштовна консультація