З метою визначення ринкової вартості земельної ділянки уповноваженими експертами проводиться спеціальна процедура – грошова оцінка майна. вона необхідна:

  • Фізичним особам – для оформлення договорів купівлі-продажу, укладення або продовження застави, а також страхування.
  • Юридичним особам – для оформлення угод купівлі-продажу, продовження або укладення застави, постановки на баланс, страхування та ведення бухгалтерського обліку.

Грамотно проведена експертна оцінка земельної ділянки дозволяє отримати реальну вартість і провести аналіз ситуації на ринку. За допомогою отриманої інформації можна складати прогнози, планувати вигоди від використання землі, укладати договори і проводити інші правові заходи. Звернувшись до інженерно-правовий центр «Гранд», ви отримаєте кваліфіковані послуги з експертної оцінки ділянок в Харкові і області.

Зв’язатися з нами ви можете, зателефонувавши за номером: +38(050) 595-74-14, залишивши заявку на сайті або написавши на нашу електронну пошту. Ми також чекаємо вас за адресою: Харків, пр. Гагаріна, 1, де наші фахівці детально відповідять на всі питання, що цікавлять.

Вартість експертної оцінки земельної ділянки

Назва послуги: Вартість Термін виконання
Експертна грошова оцінка землі від 300 грн. від 1 дня

Доступна вартість послуг з оцінки землі фахівцями інженерно-правового центру «Гранд» дозволяє кожному клієнту, незалежно від рівня доходу, отримати своєчасну, якісну і кваліфіковану допомогу.

Доступна вартість послуг з оцінки землі фахівцями інженерно-правового центру «Гранд» дозволяє кожному клієнту, незалежно від рівня доходу, отримати своєчасну, якісну і кваліфіковану допомогу.

Відповідно до чинного законодавства, нормативна грошова оцінка землі на 2018 рік передбачає подачу копій наступних документів:

  • правовстановлюючі папери;
  • для фізичних осіб – паспорт та ідентифікаційний код;
  • для юридичних осіб – статутні документи;
  • при наявності на ділянці нерухомого майна – технічний паспорт БТІ;
  • документи, що підтверджують права власності на об’єкти нерухомості.

Якщо необхідна кваліфікована і скрупульозна грошова оцінка земель – наші фахівці наділені повноваженнями, щоб здійснити дану процедуру оперативно, грамотно і відповідно до існуючих правових нормативів. Надаємо безкоштовні консультації з усіх питань землеустрою та готові допомогти у вирішенні всіх питань. Маємо великий досвід і досконало знайомі з чинним земельним законодавством, щоб ви гарантовано отримали бажаний результат.

Заповніть заявку і отримаєте безкоштовну консультацію
Безкоштовна консультація