Нормативна грошова оцінка землі – Геодезические работы в Харькове: геодезия участка, услуги геодезиста от Grandcenter.kh.ua

 

У сфері земельних відносин важливим економічним інструментом є грошова оцінка майна. Звернувшись до фахівців інженерно-правового центру «Гранд», ви можете отримати кваліфіковані послуги оцінювачів, які мають всі необхідні дозвільні документи та повноваження для проведення процедури.

Грамотно проведена експертна оцінка земельної ділянки дозволяє визначити:

 • суму сплачуваного земельного податку;
 • розмір орендної плати державної або комунальної форми власності при укладенні договору з орендарем;
 • суму державного мита, яку необхідно сплатити при даруванні, успадкуванні або обміну.

Законодавством визначені строки проведення нормативної грошової оцінки земель:

 • В населених пунктах – один раз у 5-7 років.
 • Для земель сільськогосподарського призначення, розташованих за межами населених пунктів – один раз у 5-7 років.
 • Для земель несільськогосподарського призначення, розташованих за межами населених пунктів – один раз у 7-10 років.

В інженерно-правовому центрі «Гранд» ви можете отримати кваліфіковані послуги з нормативної грошової оцінки земель будь-якого призначення, розташованих у населених пунктах, так і за їх межами. Забезпечуємо високу якість, індивідуальний підхід, доступну вартість послуг, оперативне вирішення питання і грамотні консультації.

Ви можете зв’язатися з нами за телефоном: +38(050) 595-74-14, написати на електронну пошту або залишити заявку на сайті. Ми чекаємо вас в нашому офісі, який розташований за адресою: м. Харків, пр. Гагаріна, 1, де ви можете отримати відповіді на всі запитання.

Вартість експертної оцінки земельної ділянки

Назва послуги: Вартість Термін виконання
Нормативна грошова оцінка землі від 2000 грн від 1 дня

Замовте безкоштовну консультацію,
щоб ми відповіли на всі ваші запитання

Замовте безкоштовну консультацію, щоб ми відповіли на всі ваші запитання

Законодавством визначена процедура, за якою проводиться нормативна грошова оцінка землі на 2018 рік. Якщо земельна ділянка розташована в населеному пункті, то власник звертається в Госгеокадастр для оформлення витягу з технічної документації, в якій вказується грошова оцінка населеного пункту з певною сумою на вашій ділянці.

Якщо земельна ділянка розташована за межею населеного пункту, та грошова оцінка раніше не проводилася, то етапи проведення процедури визначені наступним чином:

 • Проведення землевпорядних робіт за допомогою уповноваженої організації.
 • Розробка технічної документації з нормативної грошової оцінки землі.
 • Проходження державної експертизи.
 • Затвердження оцінки на сесії районної ради.
 • Передача інформації в державний архів документації по землеустроительству.
 • Звернення до Госгеокадастр для отримання витягу з технічної документації про нормативну грошову оцінку земельної ділянки.

На практиці грошова оцінка земель – процедура складна і тривала. Тому без допомоги кваліфікованих фахівців не обійтися. Звернувшись в інженерно-правовий центр «Гранд», ви можете бути впевнені в якості та оперативності вирішення вашого питання. Ми надаємо безкоштовні консультації із землеустрою та допомагаємо отримати нормативну грошову оцінку земель в мінімальні терміни.

Працюємо з клієнтами по Харкову і області. Фахівці інженерно-правового центру також надають комплекс інших послуг, зокрема, інженерно-геодезичні вишукування, продаж землі, землевпорядні роботи, сприяння у продажу або купівлі землі, юридична допомога з усіх питань з нерухомістю та інше. На всі послуги діють доступні ціни, а якість – на високому рівні.