Правові, технічні та економічні заходи, які проводяться в процесі дослідження земельних ділянок, законодавчо описуються, як землевпорядкування та кадастри. Діяльність регулюється «Конституцією України», земельним законодавством та Земельним Кодексом, нормативними і правовими актами. Законом суворо визначені зміст, етапи розробки і послідовність погодження землевпорядної документації. І з цим процесом рано чи пізно стикається кожен власник землі.

Головні задачі, які виконує відділ землевпорядкування, наступні:

 • Організація раціонального і ефективного використання землі.
 • Створення умов для забезпечення охорони земель і підвищення культури землеволодіння.
 • Здійснення рішень всіх державних органів в сфері землекористування.

Процес землеустрою – складний і трудомісткий. Більшість проведених землевпорядних заходів вимагає серйозної юридичної підготовки, тому часто впоратися з цим самостійно неможливо. Правильним рішенням стає звернутися до фахівців інженерно-правового центру «Гранд» в Харкові, де ви можете розраховувати на професійну допомогу з усіх земельних питань.

Ви можете зв’язатися з нами за телефоном +38(050) 595-74-14 або написати на нашу електронну пошту. Крім того, можна приїхати в наш офіс, який розташований за адресою: Харків, пр. Гагаріна, 1. Кваліфіковані фахівці безкоштовно проконсультують з усіх питань і нададуть якісну допомогу в питаннях землеустрою в стислі терміни.

Види землевпорядних робіт

В інженерно-правовому центрі «Гранд» здійснюються всі види землевпорядних робіт.

Розробляються проекти землеустрою відповідно до поставлених цілей – передача ділянок в оренду або власність, в результаті встановлення і зміни меж адміністративно-територіальних утворень, природно-заповідного фонду, історико-культурного, оздоровчого та іншого призначення, а також зміна цільового призначення. Працюємо з проектами землеустрою щодо формування ділянок комунальної власності, створення нових та впорядкування існуючих землеволодінь та інше.

Крім того, проведення землевпорядних робіт включає в себе:

 • Присвоєння кадастрових номерів.
 • Переоформлення права на землю в разі купівлі-продажу, передачі у спадок, дарування та інше.
 • Поділ або об’єднання декількох земельних ділянок.
 • Встановлення межі території у володінні на місці.

Звернувшись до нас, ви можете бути впевнені в професіоналізмі, оперативності та якості послуг, що надаються. Ми маємо величезний досвід роботи і досконало відпрацювали механізм землевпорядних робіт відповідно до чинного законодавства.

Проведення землевпорядних робіт

Довіряючи землевпорядкування в Харкові співробітникам інженерно-правового центру «Гранд», ви отримуєте:

 • Безкоштовні консультації в будь-який зручний для вас час.
 • Ефективне вирішення будь-яких земельних питань.
 • Мінімальна участь клієнта в проведенні землевпорядних робіт.
 • Широкий комплекс додаткових послуг.
 • Офіційну ліцензовану діяльність з гарантією якості.
 • Стислі терміни для вирішення поставлених завдань.

Ми проводимо не тільки землевпорядні роботи, а й здійснюємо оцінку землі і нерухомості, проводимо інженерно-геодезичні вишукування, надаємо юридичні та інші послуги. Професійно, швидко і з гарантією позитивного результату!

Заповніть заявку і отримаєте безкоштовну консультацію
Безкоштовна консультація
Відгуки

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*