Поділ (об’єднання) земельної ділянки – Геодезические работы в Харькове: геодезия участка, услуги геодезиста от Grandcenter.kh.ua

При наявності землі у власності можливе об’єднання земельних ділянок або розділ на два або більше ділянок. Природно, мова йде тільки про земельні ділянки, цільове призначення яких однакове. І перше, що необхідно – це згода власника землі. Надалі, законодавство дає чіткі правила і рекомендації з оформлення документації.

Документи, які передбачає поділ чи об’єднання земельних ділянок – межовий план, згода власника землі та інше. Узгодженням і затвердженням займаються відповідні уповноважені органи, і якщо звертатися до них самостійно – можна витратити багато часу і нервів, не досягнувши позитивного результату.

Тому розумніше довірити угоду про розподіл земельної ділянки або його об’єднанні кваліфікованим фахівцям інженерно-правового центру «Гранд». Ви отримуєте наступні переваги:

  • Допомога фахівців з великим досвідом роботи
  • Безкоштовні консультації
  • Повний комплекс послуг за доступними цінами.
  • Мінімальна участь клієнта в процесі.
  • Працюємо офіційно і маємо відповідні ліцензії.
  • Термін отримання документів – від трьох тижнів.

Наші фахівці допоможуть зібрати всі необхідні документи, подадуть їх до відповідних органів і доб’ються позитивного результату в короткі терміни. Ми гарантуємо якість, оперативність і професіоналізм в процесі вирішення всіх питань.

 

Ціна на об’єднання земельних ділянок

Назва послуги: Вартість Термін виконання
Розділ / об’єднання земельних ділянок від 5000 грн від 2-х тижнів
Замовте безкоштовну консультацію,
щоб ми відповіли на всі ваші запитання!

Замовте безкоштовну консультацію,
щоб ми відповіли на всі ваші запитання!

Зазвичай ціна на об’єднання ділянок землі включає в себе послуги з розробки технічної документації, реєстрацію нових ділянок, затвердження документів та інші необхідні дії. Фахівці інженерно-правового центру «Гранд» надають комплекс послуг, а зв’язатися з нами ви можете – зателефонувавши за телефоном +38(050) 595-74-14 або написавши на нашу електронну пошту. Наш офіс розташований за адресою: Харків, пр. Гагаріна, 1.

Порядок поділу земельної ділянки

Як правило, розділ земельної ділянки або його об’єднання передбачають законодавчо встановлений проведення наступних заходів:

  • Розробка відповідної технічної документації.
  • Узгодження розділу ділянки або його об’єднання за встановленою законом формі.
  • Реєстрація новостворених земельних ділянок в земельному кадастрі.
  • Затвердження документації для поділу чи об’єднання землі, що знаходиться в комунальній або державній власності.
  • Реєстрація нових ділянок в державному реєстрі прав на нерухоме майно.

Фахівцям інженерно-правового центру «Гранд» добре знайомий порядок поділу земельної ділянки або його об’єднання, що дозволяє нам забезпечувати оперативне та якісне виконання поставленого клієнтом завдання. Ми допоможемо вам прийняти найбільш ефективне і вигідне проектне рішення, зберемо необхідну документацію і вирішимо питання в вашу користь. Кваліфіковані фахівці проконсультують з усіх питань.