При наявності землі у власності можливе об’єднання земельних ділянок або розділ на два або більше ділянок. Природно, мова йде тільки про земельні ділянки, цільове призначення яких однакове. І перше, що необхідно – це згода власника землі. Надалі, законодавство дає чіткі правила і рекомендації з оформлення документації.

Документи, які передбачає поділ чи об’єднання земельних ділянок – межовий план, згода власника землі та інше. Узгодженням і затвердженням займаються відповідні уповноважені органи, і якщо звертатися до них самостійно – можна витратити багато часу і нервів, не досягнувши позитивного результату.

Тому розумніше довірити угоду про розподіл земельної ділянки або його об’єднанні кваліфікованим фахівцям інженерно-правового центру «Гранд». Ви отримуєте наступні переваги:

 • >Допомога фахівців з великим досвідом роботи
 • >Безкоштовні консультації
 • >Повний комплекс послуг за доступними цінами.
 • >Мінімальна участь клієнта в процесі.
 • >Працюємо офіційно і маємо відповідні ліцензії.
 • >Термін отримання документів – від трьох тижнів.

Наші фахівці допоможуть зібрати всі необхідні документи, подадуть їх до відповідних органів і доб’ються позитивного результату в короткі терміни. Ми гарантуємо якість, оперативність і професіоналізм в процесі вирішення всіх питань.

Ціна на об’єднання земельних ділянок

Назва послуги: Вартість Термін виконання
Розділ / об’єднання земельних ділянок від 5000 грн. від 2-х тижнів

Зазвичай ціна на об’єднання ділянок землі включає в себе послуги з розробки технічної документації, реєстрацію нових ділянок, затвердження документів та інші необхідні дії. Фахівці інженерно-правового центру «Гранд» надають комплекс послуг, а зв’язатися з нами ви можете – зателефонувавши за телефоном +38(050) 595-74-14 або написавши на нашу електронну пошту. Наш офіс розташований за адресою: Харків, пр. Гагаріна, 1.

Порядок Поділу Земельної Ділянки

Як правило, розділ земельної ділянки або його об’єднання передбачають законодавчо встановлений проведення наступних заходів:

 • Розробка відповідної технічної документації.
 • Узгодження розділу ділянки або його об’єднання за встановленою законом формі.
 • Реєстрація новостворених земельних ділянок в земельному кадастрі.
 • Затвердження документації для поділу чи об’єднання землі, що знаходиться в комунальній або державній власності.
 • Реєстрація нових ділянок в державному реєстрі прав на нерухоме майно.

Фахівцям інженерно-правового центру «Гранд» добре знайомий порядок поділу земельної ділянки або його об’єднання, що дозволяє нам забезпечувати оперативне та якісне виконання поставленого клієнтом завдання. Ми допоможемо вам прийняти найбільш ефективне і вигідне проектне рішення, зберемо необхідну документацію і вирішимо питання в вашу користь. Кваліфіковані фахівці проконсультують з усіх питань.

Заповніть заявку і отримаєте безкоштовну консультацію
Безкоштовна консультація